Lietuvos merginų iki 19 metų ir iki 17 metų rinktinių trenerių dėmesio sulaukė net 9 MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės.

Kovo 16–18 dienomis Kaune vykusioje U19 rinktinės treniruočių stovykloje dalyvavo žaidėjos Ugnė Slankauskaitė ir Erika Šupelytė.

Tatjanos Veržbickajos treniruojama rinktinė balandžio 6–12 dienomis startuos UEFA Europos čempionato atrankos turnyras Latvijoje. Lietuvaitės B lygos 3-ioje grupėje rungsis su Serbijos, Juodkalnijos ir Latvijos bendraamžėmis.

Tuo metu Lietuvos merginų U17 rinktinė kovo 23–29 dienomis Vilniaus LFF stadione dalyvaus Europos merginų U-17 čempionato atrankos mini turnyre.

Jame taip pat žais Šveicarijos ir Kazachstano merginų rinktinės. Į kitą etapą pateks grupių laimėtojos bei antrą vietą užėmusios komandos.

MFA „Žalgiris“-MRU stratego Karolio Jasaičio treniruojamoje Lietuvos WU17 rinktinėje bus ir septynios žalgirietės: vartininkė Ineta Šukštulytė, gynėjos Irūna Blaškytė, Karolina Jasaitytė, Kotryna Maželytė ir Saulė Uždavinytė, saugė Gytė Ulenskaitė ir puolėja Žemyna Lekavičiūtė, kaip vartininkių trenerė stovykloje dirba Aistė Griciūtė.

Lietuvos futbolininkės kovo 23 dieną susitiks su Šveicarijos bendraamžėmis, o kovo 29-ąją išmėgins jėgas su viešniomis iš Kazachstano.

Kovo 26 dieną šveicarės ir kazachės aikštėje santykius aiškinsis tarpusavyje.

Patekimas į visas atrankos turnyro rungtynes – nemokamas.

Atrankos turnyro Vilniaus LFF stadione tvarkaraštis:

Kovo 23 diena (trečiadienis), 18.00 val. Lietuva WU17 – Šveicarija WU17;

Kovo 26 diena (šeštadienis), 14.00 val. Šveicarija WU17 – Kazachstanas WU17;

Kovo 29 diena (antradienis), 14.00 val. Kazachstanas WU17 – Lietuva WU17.