MFA „Žalgiris B“-MRU Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje startavo pergale, o šiandien sieks į savo sąskaitą įsirašyti atrąjį laimėjimą. Penktadienį žalgirietės LEU stadione iš 6-ojo turo atkeltose rungtynėse susitiks su viešniomis iš Utenos – „Utenis B“ komandos futbolininkėmis.

2020 ir 2021 metais LMFA I lygoje triumfavusios žalgirietės pernai iškovojo bronzos medalius, o paskutinėse čempionato rungtynėse 2:1 nugalėjo Utenos „Utenio“ moterų komandą. Šiais metais pagrindinė „Utenio“ komanda žaidžia moterų A lygoje, o antrame pagal pajėgumą šalies moterų futbolo divizione rungtyniauja „Utenio“ dublerės.

Pirmieji uteniškių startai LMFA I lygos pirmenybėse nebuvo sėkmingai. Balandžio 12 d. uteniškės išvykoje 1:3 nusileido pernai čempionate pirmą vietą užėmusiai Kauno rajono FC „Hegelmann B“ komandai, o balandžio 23 d. 0:2 turėjo pripažinti šių varžybų debiutančių Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkių pranašumą. Per dvejas žaistas rungtynes vienintelį įvartį „Utenis B“ komandai pelnė Liucija Stasiulionytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU antrame pagal pajėgumą šalies moterų divizione kovas pradėjo balandžio 21 d., kai svečiuose 2:0 palaužė 2021 metais antrą vietą šiose pirmenybėse užėmusią FA „Šiauliai“-ŠSG ekipą. Tose rungtynėse įvarčiais pasižymėjo žalgirietės Austėja Petkevičiūtė ir Ineta Šukštulytė.

„Sezoną pradėjome gan sunkia dvikova su pajėgiomis varžovėmis, bet merginos pademonstravo charakterį ir iškovojo pergalę. Šiauliuose mes nuo pirmų minučių kontroliavome žaidimo eigą, tačiau varžovės labai drausmingai gynėsi ir neleido mums laisvai žaisti su kamuoliu. Visgi svarbiausia, kad mes galiausiai pralaužėme jų gynybą ir iškovojome tris taškus. Tai buvo pirmas žingsnis, o šiandien turime žengti ir antrą. Laiko tinkamai pasiruošti šioms rungtynėms turėjome pakankamai, tikiu, kad eisime į rungtynes su maksimalia koncentracija ir kovosime tik dėl pergalės“, – pareiškė MFA „Žalgiris B“-MRU komandos treneris Bogdan Lukashenko.

Šiandien MFA „Žalgiris B“-MRU ir Utenos „Utenis B“ dvikova LEU stadione prasidės 18.30 val.