MFA „Žalgiris B“-MRU Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje iškovojo antrą pergalę. Penktadienį žalgirietės LEU stadione 3:1 (0:1) įveikė Utenos „Utenis B“ komandą. Įvarčius nugalėtojoms pelnė Paula Saulėnaitė, Kotryna Levčukaitė ir Barbara Antonovič.

Pernai LMFA I lygoje žalgirietės iškovojo bronzos medalius, o paskutinėse čempionato rungtynėse 2:1 nugalėjo Utenos „Utenio“ moterų komandą. Šiais metais pagrindinė „Utenio“ komanda žaidžia moterų A lygoje, o antrame pagal pajėgumą šalies moterų futbolo divizione rungtyniauja „Utenio“ dublerės.

Nors uteniškės pirmenybėse startavo dviem pralaimėjimais – išvykoje 1:3 su Kauno rajono FC „Hegelmann B“ komandai ir 0:2 tsu Kėdainių „Nevėžiu“, tačiau Vilniuje Arūno Rastenio treniruojamos futbolininkės iš Utenos atkakliai priešinosi aikštės šeimininkėms, o po pirmo kėlinio net ir pirmavo 1:0.

20 min. žalgirietės pažeidė taisykles savo baudos aikštelėje ir prie 11 metrų žymos stojusi Kamilė Medvedeva išvedė „Utenis B“ komandą į priekį. Tačiau antrame kėlinyje MFA „Žalgiris B“-MRU pagaliau įrodė savo pranašumą. 64 min. rezultatą išlygino po keitimo aikštėje pasirodžiusi Paula Saulėnaitė, dar po kelių minučių Kotryna Levčukaitė persvėrė rezultatą, o 77 min. komandos kapitonė Barbara Antonovič įtvirtino MFA „Žalgiris B“-MRU pergalę.

MFA „Žalgiris B“-MRU treneris Bogdan Lukashenko teigė, kad žalgirietės nusipelnė pergalės. „Mes kontroliavome žaidimą nuo pirmos iki paskutinės minutės, tiesiog pirmame kėlinyje varžovių vartininkė demonstravo stebuklus, o mums viena klaidelė kainavo įvartį, tad po pirmų 45 minučių mes netgi atsilikinėjome. Visgi antroje rungtynių dalyje viskas stojosi į savo vietas, merginos išnaudojo savo progas ir iškovojo pelnytą pergalę. Tačiau noriu pasidžiaugti ne tik laimėjimu, bet ir komandos žaidimu. Mūsų žaidimas pastebimai gerėja, o šiandien buvo tikrai labai gerų ir gražiai sužaistų atkarpų“, – teigė B. Lukashenko.

Antrą pergalę iškovojusi MFA „Žalgiris B“-MRU komanda LMFA I lygoje pavijo taip pat po 6 taškus turinčias Telšių „Džiugo“ ir Kauno rajono FC „Hegelmann B“ ekipas.

Kitas rungtynes LMFA I lygoje žalgirietės žais gegužės 12 d. LEU stadione su FC „Hegelmann B“ futbolininkėmis.

MFA „Žalgiris B“-MRU – Utenos FK „Utenis B“ 3:1 (0:1)

Įvarčiai: 64 min. P. Saulėnaitė, 73 min. K. Levčukaitė, 77 min. B. Antonovič; 20 min. K. Medvedeva (11 m).

Įspėjimai: 60 min. S. Karvelienė („Utenis B“).

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė, Kotryna Maželytė, Judita Traubaitė, Emilija Stefanovič (70 min. Greta Jaroševičiūtė), Barbara Antonovič, Gytė Ulenskaitė, Dija Marija Laniauskaitė (77 min. Emilija Luščinskaja), Ugnė Slankauskaitė (46 min. Paula Saulėnaitė), Kotryna Levčukaitė, Elinga Pampuškaitė, Ineta Šukštulytė, . Atsargoje: Augustina Šalkauskaitė, Fausta Matuzevičiūtė.