Dviem pergalėmis Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje startavusi MFA „Žalgiris B“-MRU komanda penktadienį LEU stadione susitiks su nugalėtojų titulą ginančia Kauno raj. „Hegelmann B“ ekipa.

2020 ir 2021 metais LMFA I lygoje triumfavusi MFA „Žalgiris B“-MRU pernai aukso medalius iškeitė į bronzą, o pagrindinėmis kaltininkėmis tapo žalgirietes pusfinalyje 1:0 įveikusios Kauno rajono futbolininkės. Tokiu būdu varžovės ne tik užkirto MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa kelią į finalą, bet ir nutraukė žalgiriečių 40-ies pergalių seriją. Finale „Hegelmann B“ 2:1 įveikė „Vilnius B“ komandą ir pirmą kartą klubo istorijoje iškėlė į viršų LMFA I lygos nugalėtojų taurę.

Titulo gynybą „Hegelmann B“ komanda pradėjo pergale 3:1 prieš Utenos „Utenis B“ ekipą, o antrame ture 2:1 palaužė „Vilnius B“ komandą. Tose rungtynėse vilnietės pirmavo iki 80 minutės, tačiau antro kėlinio pabaigoje Miglė Žižytė ir Paulina Morkulytė persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę Kauno rajono ekipai.

MFA „Žalgiris B“-MRU antrame pagal pajėgumą šalies moterų divizione kovas pradėjo balandžio 21 d., kai svečiuose 2:0 palaužė po metų pertraukos į pirmenybes sugrįžusią FA „Šiauliai“-ŠSG ekipą. Tose rungtynėse įvarčiais pasižymėjo žalgirietės Austėja Petkevičiūtė ir Ineta Šukštulytė. Antrose rungtynėse žalgirietės 3:1 nugalėjo Utenos „Utenis B“ futbolininkes. Viešnios iš Utenos pirmavo po Kamilės Medvedevos įvarčio, bet antrame kėlinyje Paula Saulėnaitė, Kotryna Levčukaitė ir Barbara Antonovič įtvirtino MFA „Žalgiris B“-MRU persvarą.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir Kauno raj. „Hegelmann B“ dvikova LEU stadione penktadienį prasidės 18.30 val.