Penktadienį LMFA I lygos pirmenybėse Pietų-Rytų regiono 7 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU susitiks su Širvintų SC komanda.

Praėjusiame ture žalgirietės 5:1 įveikė FK „Vilnius B“ ekipą ir pirmenybėse iškovojo šeštą pergalę iš eilės. 18 taškų per 6 turus surinkusios MFA „Žalgiris“-MRU dublerės Pietų-Rytų regione užima pirmą vietą.

Tuo metu tokio rango varžybose pirmą kartą žaidžianti Širvintų SC komanda pirmame čempionato rate pralaimėjo visas penkerias rungtynes. Širvintiškės šį sezoną pelnė tik 1 įvartį, o kamuolį iš savo vartų traukė 44 kartus. Savo ruožtu, žalgirietės per šešerias žaistas rungtynes pelnė 52, o praleido tik 1 įvartį.

Tikėtina, kad LMFA I lygos pirmenybėse Širvintų komandos statistika būtų dar prastesnė, bet rugpjūčio 25 d. Utenoje vykusios vietos „Utenio“ ir Širvintų SC komandų rungtynės buvo nutrauktos 61 min. 5 sek., dėl įsisiautėjusios liūties su žaibais. Tuo metu Uteniškės pirmavo rezultatu 4:0. Remiantis varžybų nuostatų 15 str. 9 dalimi, sprendimą dėl rungtynių datos, laiko ir vietos priims LMFA.

Pirmoji MFA „Žalgiris B“-MRU ir Širvintų SC komandų akistata LMFA Pirmos lygos 2 turo rungtynėse baigėsi žalgiriečių pergale 18:0 (12:0). Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė keturis įvarčius pelniusi Ugnė Slankauskaitė, po tris kartus pasižymėjo Kotryna Levčukaitė ir Kotryna Maželytė, po du – Judita Traubaitė ir Barbara Antonovič, po kartą – Ineta Šukštulytė, Irūna Blaškytė, Mantė Alminaitė ir Paula Saulėnaitė.

Pelniusios 18 įvarčių MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės pakartojo pernykštį komandos rezultatyvumo rekordą. 2021 m. balandžio 10 d. dubleris Pirmos lygos 7 turo rungtynėse taip pat 18:0 sutriuškino Švenčionių SC ekipą.

MFA „Žalgiris B“-MRU dvikova su Širvintų SC komanda LEU stadione prasidės 16.45 val.