Paskutinėse Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos reguliaraus sezono rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda savo aikštėje 6:0 (2:0) nugalėjo FK „Vilkija“ ekipą ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės, bei devintą per 10 žaistų rungtynių

Prieš šias rungtynes žalgirietės jau buvo užsitikrinusios reguliaraus sezono nugalėtojų titulą, tuo metu šeštoje vietoje buvusios Vilkijos futbolininkės dar galėjo pasigerinti savo pozicijas prieš atkrintamąsias varžybas.

Tačiau solidžiai žaidusios MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės rimtesnių progų sužibėti varžovėms nesuteikė. Tiesa, pramušti viešnių gynybą šeimininkėms pavyko tik pirmo kėlinio pabaigoje: 35 min. pirmą įvartį pelnė Milda Ivanciūtė, o 43 min. pasižymėjo Skaistė Petrauskaitė.

Po pertraukos MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris Bogdan Lukashenko metė į kovą Elingą Pampuškaitę, Gytę Ulenskaitę ir Patricją Penkauskaitę, ir būtent po keitimo aikštėje pasirodžiusios futbolininkės pridėjo dar du įvarčius: 60 min. įmušė G. Ulenskaitė, o po minutės tikslą pasiekė ir P. Penkauskaitės smūgis.

67 min. aikštėje pasirodė dar keturios naujos futbolininkės, o iki tol vartus saugojusi Austėja Petkevičiūtė persikėlė į saugų grandį. Būtent du rezultatyvūs Austėjos smūgiai 78 ir 83 minutėmis įtvirtino eilinę MFA „Žalgiris B“-MRU pergalę ir nustatė galutinį rungtynių rezultatą.

„Sužaidėme kokybiškas rungtynes, užtikrintai kontroliavome jų eigą nuo pirmos iki paskutinės minutės, antroje mačo dalyje padarėme net 7 keitimus, bet visos aikštėje buvusios futbolininkės svariai prisidėjo prie pergalės. Svarbu, kad ne tik laimėjome, bet ir išvengėme nereikalingų traumų. Dabar ruošimės atkrintamosioms varžyboms, nes jose, galima sakyti, viskas prasideda iš naujo. Manau, kad reguliaraus sezono metu mes tapome tikra komanda, merginos labai stengiasi ir aš tikrai džiaugiuosi turėdamas galimybę su jomis dirbti“, – po rungtynių pareiškė MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris B. Lukashenko.

LMFA I lygos reguliaraus sezono nugalėtojų titulą užsitikrinusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa per 10 rungtynių surinko 28 taškus. Pirmąjame atkrintamųjų varžybų etape žalgirietės susitiks su aštuntoje vietoje finišavusia ekipa. Galutinė komandų rikiuotė paaiškės po šį penktadienį vyksiančių paskutinių I lygos 11-ojo turo susitikimų.

MFA „Žalgiris B“-MRU – FK „Vilkija“ 6:0 (2:0)

Įvarčiai: 35 min. M. Ivanciūtė, 43 min. S. Petrauskaitė, 60 min. G. Ulenskaitė, 61 min. P. Penkauskaitė, 78 ir 83 min. A. Petkevičiūtė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Fjameta Kuktaitė (67 min. Fausta Matuzevičiūtė), Lėja Banevičiūtė (67 min. Ugnė Grincevičiūtė), Irūna Blaškytė (46 min. Gytė Ulenskaitė), Laura Grucytė (67 min. Erneta Rinkevičiūtė), Ineta Šukštulytė (46 min. Elinga Pampuškaitė), Skaistė Petrauskaitė (46 min. Patricja Penkauskaitė), Barbara Antonovič, Milda Ivanciūtė (67 min. Paula Saulėnaitė), Radvilė Kelečiūtė.