Nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa šiandien Pilaitės gimnazijos aikštyne pirmose LMFA Pirmos lygos atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse susitiks su Tauragės SC-MFK.

Pietų-Rytų regione žaidusios žalgirietės laimėjo visas 12 rungtynių ir septynių komandų divizione užėmė pirmą vietą. Tuo metu Šiaurės-Vakarų regione rungtyniavusios Tauragės futbolininkės per 10 žaistų rungtynių iškovojo keturias pergales, patyrės šešias nesėkmes, surinko 12 taškų ir tarp šešių komandų buvo ketvirtos.

Tauragės SC-MFK ekipa du kartus nugalėjo Joniškio SANED komandą, po kartą įveikė FK „Vilkija“ ir Panevėžio „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ ekipas. Būsimoms MFA „Žalgiris B“-MRU varžovėms po du kartus teko pripažinti regione pirmas dvi vietas užėmusių Šiaulių „FK Gintra B-ŠSG“ ir „Kauno Žalgirio“ FA komandų pranašumą, po kartą nusileista FK „Vilkija“ ir „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ ekipoms.

MFA „Žalgiris B“-MRU per 12 rungtynių pelnė 103 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė tik 3 kartus. Tuo metu Tauragės SC-MFK ekipa įmušė 25 įvarčius ir tiek pat praleido. Rezultatyviausiai Tauragės komandos gretose žaidė 8 kartus pasižymėjusi Karolina Zelbaitė, 5 įvarčius įmušė Skaistė Bajorinaitė, 4 – Margarita Vagdarytė.

Žalgiriečių ekipoje ir visoje lygoje išsiskyrė net 30 įvarčių pelnius Erika Šupelytė, tačiau artimiausiose rungtynėse ji MFA „Žalgiris B“-MRU ekipai nepadės. 18-metė futbolininkė patyrė traumą su Lietuvos merginų (U-19) rinktine dalyvaudama UEFA Europos merginų čempionato atrankos B lygos turnyre, o jos galimybės šį sezoną išbėgti į aikštę paaiškės po išsamių medicininių tyrimų. Dvikovoje su Tauragės ekipa nežais ir dar kelios pagrindinės sudėties futbolininkės: rungtynes praleis sveikatos problemų turinti Saulė Uždavinytė, nebus naujus karjeros iššūkius Turkijoje pasitinkančios Augustinos Šalkauskaitės ir sunkią traumą patyrusios Adrijos Skudutytės. 9 įvarčius šį sezoną LMFA Pirmos lygos čempionate pelniusi 19-metė futbolininkė praleis visą atkrintamųjų varžybų etapą.

„Savo regione buvome visa galva geresnė komanda ir pelnytai laimėjome. Tačiau dabar kova prasideda iš naujo. Antrame varžybų etape nugalėtoją lems tik vienerios rungtynės, o tai sukelia papildomą įtampą. Be to, dėl traumų ir ligų bent jau artimiausiose rungtynėse neturėsime kelių labai svarbių futbolininkių. Bet mūsų tikslai nesikeičia. Privalome siekti tik pergalės ir apginti pernai iškovotą Pirmos lygos nugalėtojų titulą“, – teigė MFA „Žalgiris B“-MRU vyriausias treneris Karolis Jasaitis.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir Tauragės SC-MFK rungtynės penktadienį Pilaitės gimnazijos aikštyne prasidės 19 val.

Kitose LMFA Pirmos lygos ketvirtfinalio etapo rungtynėse penktadienį taip pat susitiks „Kauno Žalgirio FA“ ir Ukmergės „SC-Ukmergė“, Šiaulių FK „Gintra B-ŠSG“ ir MFK „Žalgiris-Širvintų SC“, bei FK „Vilnius B“ ir „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ komandos.

Kovą dėl titulo tęs tik rungtynių nugalėtojos.