Merginų Elitinės lygos (MEL) U15 čempionato 11 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU trečiadienį LEU stadione 7:1 (5:0) sutriuškino FK „Vilnius“ komandą ir antrame varžybų rate iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Nugalėtojoms po 2 įvarčius pelnė Grytė Vaisbrodė ir Laura Grucytė, taikliais smūgiais pasižymėjo ir Orinta Romankevič, Ugnė Jusevičiūtė bei komandos kapitonė Radvilė Kelečiūtė.

Nuo pavasarinio lietaus įmirkusioje LEU stadiono aikštėje jaunosios žalgirietės neturėjo jokių problemų: jau 8 min. R. Kelečiūtė įmušė pirmą įvartį, kėlinio viduryje L. Grucytė ir G. Vaisbrodė pridėjo dar po vieną, o iš viso per pirmas 40 minučių varžovės kamuolį iš savo vartų traukė penkis kartus.

Antro kėlinio pradžioje O. Romankevič padidino žalgiriečių pranašumą iki šešių įvarčių, o 66 min. G. Vaisbrodė pelnė ir septintą įvartį. Tiesa, paskutinėmis rungtynių minutėmis pasižymėjo ir „Vilniaus“ komandos žaidėja Ema Khozrevanidzė, tačiau MFA „Žalgiris“-MRU pergalės džiaugsmo tai neapkartino.

„Perėjome treniruotis ant natūralios vejos, turime pakankamai erdvės kurti žaidybines situacijas, tai atsispindi ir rungtynių metu. Dominavome visose fazėse, kūrėme daug aštrių atakų, vis drąsiau atakuojame ir iš distancijos. Džiugu matyti, jog merginos vis daugiau savimi pasitiki. Visa tai atsispindi ir rezultate“, – konstatavo U15 komandos vyr. trenerė Aistė Griciūtė.

MEL U15 čempionate per 10 rungtynių 29 taškus surinkusios žalgirietės užima pirmą vietą ir prieš antroje vietoje esančią MFA „Bitės“ ekipą turi 10-ies taškų persvarą. Tiesa, varžovės yra sužaidusios dvejomis rungtynėmis mažiau, tad vis dar išsaugojo teorines galimybes pavyti ir pralenkti MFA „Žalgiris“-MRU komandą.

Tačiau į visus klausimus žalgirietės gali atsakyti jau artimiausiose savo rungtynėse. Gegužės 30 d. MFA „Žalgiris“-MRU susitiks su MFA „Bitės“ (19 taškų) komanda. Pergalė arba lygiosios garantuotų žalgirietėms pirmą vietą divizione.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris“-MRU – FK „Vilnius“ 7:1 (5:0)

Įvarčiai: 8 min. R. Kelečiūtė, 22 ir 66 min. G. Vaisbrodė; 29 ir 39 min. L. Grucytė , 35 min. U. Jusevičiūtė, 42 min. O. Romankevič; 78 min. E. Khozrevanidzė

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Augustė Baltrušaitytė (65 min. Noada Dautartaitė), Emilija Gerasimova, Ugnė Čiumbaraitė, Gerda Auksutytė, Orinta Romankevič (65 min. Ekaterina Kirilova), Viltė Bekionytė, Grytė Vaisbrodė, Laura Grucytė, Radvilė Kelečiūtė (65 min. Arina Choroškina), Ugnė Jusevičiūtė. Atsargoje: Medilė Rumbutytė, Meda Grikytė, Eva Davidonytė, Andrėja Jusiūtė.