Merginų elitinės lygos (MEL) U15 čempionate galinga pergale sidabrinį sezoną užbaigė Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda. 18 turo rungtynėse žalgirietės 10:0 sutriuškino FK „Ataka“ komandą ir antrus metus iš eilės finišavo antroje pozicijoje.

Paskutinėse sezono rungtynėse keturis įvarčius nugalėtojoms pelnė Ema Kobelevaitė, po du pridėjo Liepa Papievytė ir Urtė Balčiūtė, po vieną – Alisa Survila ir Greta Kelertaitė.

Birželio 19 d. Lietuvos sporto centro stadione vykusiose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU jau 2 min. išsiveržė į priekį po A. Survilos tikslaus smūgio, po pirmo kėlinio pirmavo 4:0, antrame įmušė dar šešis, o paskutinį tašką padėjo 86 min. dešimtą komandos įvartį pelniusi U. Balčiūtė.

MFA „Žalgiris“-MRU komanda MEL U15 divizione per 18 rungtynių iškovojo 45 taškus, o pirmoje vietoje finišavo 52 taškus iš 54 galimų surinkusios ir nugalėtojų titulą apgynusios Vilniaus MFA „Bitės“. Trečią vietą užėmė 43 taškus pelniusi FC „Džiugas-Minija“ komanda.

40 taškų surinko Klaipėdos FM komanda, 27 – Kauno raj. FC „Hegelmann“, 20 – Šiaulių „Gintra“, 16 – „Vilnius Football Academy“. Po 12 taškų surinko FK „Ataka“ ir Marijampolės FC. Vieną pergalę per 18 mačų iškovojusi FA „Panevėžys-PRSSG“ ekipa surinko 3 taškus.