Merginų elitinės lygos (MEL) U15 čempionate prasidėjo antrojo rato kovos. Nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris“-MRU komanda 10 turo rungtynėse trečiadienį svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo Ukmergės „SC-Ukmergė“ ekipą ir sutvirtino lyderių pozicijas. Po įvartį nugalėtojoms pelnė Elena Ostrauskaitė, Andrėja Jusiūtė ir Viltė Bekionytė.

Pirmame rate žalgirietės varžoves iš Ukmergės įveikė rezultatu 5:1. Nors šį kartą įvarčių buvo kiek mažiau, bet MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkių pranašumas buvo akivaizdus. Jau 6 min. rezultatyviausia komandos žaidėja E. Ostrauskaitė praskrodė varžovių gynybą ir pelnė savo šeštą įvartį čempionate. 33 min. žalgiriečių pranašumą padvigubino A. Jusiūtė, o paskutinį tašką 50 min. padėjo įvarčių sąskaitą U15 divizione atsidariusi V. Bekionytė.

Po laimėtų rungtynių MFA „Žalgiris“-MRU U15 komandos trenerė Aistė Griciūtė neslėpė, kad sugrįžti po ilgos žiemos pertraukos nebuvo lengva ir konstatavo, kad dar reiks laiko, kol futbolininkės pajus žaidimo ritmą. Visgi, anot jos, žalgirietės rungtynėse dominavo, kūrė progas ir operatyviai stabdė varžovių įsibėgėjimus. „Nors beveik visą laiką praleidome varžovių aikštės pusėje, itin sunkiai sekėsi įveikti tankią varžovių gynybą ir tiesiog pataikyti į vartų plotą, viskas keliavo aplink. Kita vertus, čia už kibų žaidimą gynyboje reikia pagirti ir ukmergiškes, neleidusias mums lengvai pasižymėti. Apibendrinant rungtynes, džiaugiuosi ne tik pergale, bet ir naujų, jaunesnių komandos narių įsiliejimu į WU15 komandą. Kaip ir minėjau, prireiks laiko kol apsišlifuosime, bet iškovota pergalė tenkina, keliaujame toliau“, – teigė trenerė A. Griciūtė.

22 taškus per 8 rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU MEL U15 čempionate užima pirmą vietą. Antroje pozicijoje esanti Vilniaus MFA „Bitės“ ekipa turi 18 taškų, bet yra sužaidusios rungtynėmis mažiau. 13 taškų turi Utenos „Utenis“, 12 – Kauno raj. FC „Hegelmann“. „SC-Ukmergė“ su 8 taškais žengia penktoje pozicijoje.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais su MFA „Bitės“ ekipa.