Merginų Elitinės Lygos (MEL) U15 čempionate praėjusį šeštadienį buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynėse. MFA „Žalgiris“-MRU komanda lapkričio 11 d. „Pilaitės“ manieže vykusiose 9 turo rungtynėse 5:0 įveikė Utenos „Utenio“ futbolininkes ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

15 min. pirmą įvartį nugalėtojoms pelnė Monika Suščinskytė, o baigiantis kėliniui pranašumą padidino Andrėja Jusiūtė. Antrame kėlinyje du įvarčius pelnė Grytė Vaisbrodė, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo 79 min. pasižymėjusi Elena Ostrauskaitė.

„Prieš rungtynes sutarėm, kad turime žaisti protingai, su energija, pozityvumu bei nuolatiniu aktyvumu atakos ir gynybos veiksmuose. Žaidėjos turėjo įrodyti, kad galima įveikti varžovių presingą ir drąsiai žaisti su kamuoliu, diktuoti savo sąlygas ir kurti momentus. Bendrai kaip komanda norėjome įrodyti, kad mūsų meistriškumas aukštesnis ir reabilituotis po paskutinių lygiųjų Klaipėdoje. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Manau, kad komanda sužaidė vienas geriausių rungtynių šiame sezone ir iškovojo užtikrintą pergalę“, – konstatavo MFA „Žalgiris“-MRU U15 trenerė Aistė Griciūtė.

Per 7 rungtynes surinkusi 19 taškų MFA „Žalgiris“-MRU MEL U15 čempionate po pirmosios sezono dalies užima pirmą vietą. 18 taškų turi Vilniaus MFA „Bitės“, 13 – Utenos „Utenis“, 12 – Kauno raj. FC „Hegelmann“.

„Pirmoji sezono pusė buvo įvairi, bet sėkminga. Turime nemažai naujokių ir jaunų žaidėjų, kurioms vis dar reikia laiko susilipdyti. Tikimės antroje čempionato dalyje demonstruoti kokybišką žaidimą ir siekti aukščiausių tikslų“, – teigė A. Griciūtė.

Kitas rungtynes MEL U15 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais kitų metų kovo 17 d. su Ukmergės „SC-Ukmergė“ komanda.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris“-MRU – Utenos „Utenis“ 5:0 (2:0)

Įvarčiai: 15 min. M. Suščinskytė, 35 min. A. Jusiūtė, 44 ir 75 min. G. Vaisbrodė, 79 min. E. Ostrauskaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Karolina Vilimaitė (73 min. Gabrielė Gaurilčikaitė), Medilė Rumbutytė, Justė Jacaitė (73 min. Aurėja Kilikevičiūtė), Noada Dautartaitė (50 min. Martyna Ogylbaitė), Aušrinė Jankūnaitė, Elena Ostrauskaitė, Viltė Bekionytė, Monika Suščinskytė, Grytė Vaisbrodė, Andrėja Jusiūtė (64 min. Greta Kelertaitė). Atsargoje: Izabelė Varnaitė, Ugnė Jusevičiūtė, Gabrielė Vainoraitė.