Merginų Elitinės Lygos (MEL) U15 čempionate du taškus iškovojo MFA „Žalgiris“-MRU komanda. Lapkričio 4 d. vykusiose 8 turo rungtynėse žalgirietės svečiuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Klaipėdos FM futbolininkėmis. Antrą tašką MFA „Žalgiris“-MRU pelnė 5:4 laimėjusios baudinių seriją.

Tai buvo antra sėkminga žalgiriečių baudinų serija šį sezoną. Prieš tai baudinių loterijoje MFA „Žalgiris“-MRU 5-ame ture 3:2 įveikė Gargždų „Bangą“. Tiesa, pagrindinis tų rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, o Klaipėdoje žalgirietės nuo 4 minutės buvo priverstos vytis varžoves. Visgi 51 min. A. Jankūnaitė rezultatą išlygino ir nors persverti jo nepavyko, bet į Vilnių MFA „Žalgiris“-MRU komanda grįžo su dviem taškais.

„Į Klaipėdą keliavome tik dėl pergalės, tačiau šį kartą varžovės labai rimtai pasipriešino. Be abejo, nepadėjo ir anksti praleistas įvartis, ir tai, kad mūsų futbolininkės neišnaudojo kelių šimtaprocentinių progų. Antrame kėlinyje pakeitėme taktinę schemą ir galiausiai rezultatą išlyginome, bet daugiau įmušti nesugebėjome. Džiugu, kad baudinių serijoje įrodėme savo pranašumą, o atskiro pagyrimo nusipelnė Monika Suščinskytė, kuri serijos metu ne tik užėmė vartininkės vietą, bet ir pati realizavo vieną baudos smūgį“, – teigė MFA „Žalgiris“-MRU U15 komandos treneris Bogdan Lukashenko.

Per 6 rungtynes surinkusi 16 taškų MFA „Žalgiris“-MRU MEL U15 čempionate užima pirmą vietą. 15 taškų turi Vilniaus MFA „Bitės“, 13 – Utenos „Utenis“, 12 – Kauno raj. FC „Hegelmann“.

Kitas rungtynes MEL U15 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais lapkričio 11 d. su Utenos „Utenio“ futbolininkėmis.

Klaipėdos FM – MFA „Žalgiris“-MRU 1:1 (4:5 baudiniai)

Įvarčiai: 4 min. L. Gumuliauskaitė; 51 min. A. Jankūnaitė.

Įspėjimai: 53 min. K. Pociūtė; 31 min. K. Vilimaitė, 71 min. M. Suščinskytė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ugnė Veršylaitė (79 min. Gabrielė Gaurilčikaitė), Karolina Vilimaitė, Martyna Ogylbaitė (46 min. Medilė Rumbutytė), Justė Jacaitė , Aušrinė Jankūnaitė, Elena Ostrauskaitė, Orinta Romankevič, Viltė Bekionytė, Monika Suščinskytė, Grytė Vaisbrodė, Andrėja Jusiūtė. Atsargoje: Noada Dautartaitė, Izabelė Varnaitė, Meda Grikytė, Aurėja Kilikevičiūtė, Ugnė Jusevičiūtė.