Sekmadienį pirmąsias naujojo sezono rungtynes sužaidė ir MFA „Žalgiris“-MRU U15 komanda. Merginų Elitinės lygos U15 pirmenybių 1-ame ture žalgirietės net 11:0 (7:0) sutriuškino šių varžybų debiutantes – Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkes.

LEU stadione vykusiose rungtynėse įvarčiais pasižymėjo net aštuonios MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės: Andrėja Jusiūtė, Grytė Vaisbrodė ir Meda Grikytė pelnė po du, o Radvilė Kelečiūtė, Viltė Bekionytė, Ugnė Jusevičiūtė, Laura Grucytė ir Ugnė Čiumbaraitė – po vieną įvartį.

Šį sezoną su U15 komanda dirbančios trenerės Aistės Griciūtės teigimu pirmos naujo sezono rungtynės nuteikė pozityviai. „Nors pradžia buvo pilna jaudulio ir nervinga, tačiau pelnius pirmą įvartį, merginos atsipalaidavo ir pradėjo žaisti taip, kaip ir buvome planavę. Be abejo, reikia pastebėti, kad varžovėms tai buvo pirmos rungtynės tokio rango varžybose, jų sudėtyje buvo daug jaunų žaidėjų. Kitame ture mūsų laukia gerokai rimtesnis jėgų išbandymas, kurio mes visos nekantriai laukiame“, – sakė A. Griciūtė.

Kitose MEL U15 rungtynėse rugsėjo 10 d. žalgirietės LEU stadione susitiks su Gargždų „Bangos“ ekipa. Praėjusiame sezone „Banga“ MEL U15 čempionate užėmė pirmąją vietą, o MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Jonava“ jungtinė komanda finišavo trečioje pozicijoje.

Visgi pasak A. Griciūtės, šį sezoną žalgirietės nusiteikusios žengti aukštyn. „Visos MFA „Žalgiris“-MRU komandos savo čempionatuose visuomet kelia aukščiausius tikslus, tad ne išimtis ir U15 komanda. Norime pasirodyti geriau nei praėjusiais metais. Praėjusio sezono patirtis itin pasitarnaus šių metų čempionate, žinant tai, jog tada dalyvavome su 1-2 metais jaunesnėmis žaidėjomis. Su kiekvienomis rungtynėmis merginos auga, tobulėja, ir tai akivaizdžiai matosi aikštelėje. Taip pat turime gerą treniruočių procesą, puikias sąlygas sportuoti, tad esame maksimaliai pasiruošę pakovoti dėl aukščiausių vietų“, – teigė A. Griciūtė.

MEL U15 1-ojo turo rungtynėse „Banga“ Gargžduose 0:1 nusileido Joniškio FK „Saned“-„Joniškio SC“ komandai, o FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ Plungėje 4:0 nugalėjo Vilniaus MFA „Bites“. Pirmenybėse taip pat dalyvauja ir FK „Vilnius“ komanda.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris“-MRU – Kauno raj. „Hegelmann“ 11:0 (7:0)

Įvarčiai: 16 min. R. Kelečiūtė, 17 ir 30 min. M. Grikytė, 19 ir 27 min. A. Jusiūtė, 34 ir 56 min. G. Vaisbrodė, 37 min. V. Bekionytė, 46 min. U. Jusevičiūtė, 73 min. L. Grucytė, 76 min. U. Čiumbaraitė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Monika Suščinskytė, Andrėja Jusiūtė, Emilija Jusevičiūtė (49 min. Emilija Gerasimova), Grytė Vaisbrodė, Meda Grikytė, Radvilė Kelečiūtė (55 min. Orinta Romankevič), Viltė Bekionytė, Ugnė Jusevičiūtė (49 min. Gerda Auksutytė), Laura Grucytė, Ugnė Čiumbaraitė. Atsargoje: Evelina Adamonytė, Saulė Traubaitė, Deimantė Sinkevičiūtė, Beatričė Stakytė.