Lietuvos merginų elitinės lygos U15 čempionate MFA „Žalgiris-MRU“ komanda iškovojo labai svarbią pergalę: po praleisto įvarčio žalgirietės sugebėjo atsitiesti ir pelnyti be galo svarbius 3 taškus – rezultatu 2:1 įveikta Gargždų „Banga“.

Čempionatui artėjant link finišo, dėl aukso medalių kovojančios žalgirietės kiekvienose rungtynėse jaučia įtampą – taškai yra labai svarbūs. Todėl dvikovoje su „Banga“ pasižymėti nepavyko ilgokai. Žaliai baltos apgulusios varžovių vartus didžiąją laiko dalį vis stengėsi ieškoti savo pirmojo įvarčio, tačiau kamuoliai skriejo aplink vartų konstrukciją arba tiesiai į vartininkės rankas. Tuo tarpu gargždietės pasinaudojusios laisva erdve už aukštai pakilusios žalgiriečių gynybos linijos surado savo retą šansą, kurį išnaudojo 33 minutę, kai pelnė pirmą įvartį.

Tačiau „Žalgiris-MRU“ nusipelno geriausių žodžių už valią ir ryžtą. Pastangos nebuvo bevaisės – 66 minutę rezultatą gražiu smūgių iš distancijos išlygino Ostrauskaitė. O nespėjusių atsigauti varžovių po dar 4 minučių nepasigailėjo Miglė Šilobritaitė, sureaguodama į prastai vartininkės atmuštą kamuolį. Šis smūgis tapo lemiamu rungtynėse ir atnešė žalgirietėms pelnytą pergalę.

Iškovota 9 pergalė čempionate, iki kurio finišo lieka trejos rungtynės – su Kauno „Žalgirio FA“, Klaipėdos FM ir Utenos „Uteniu“.

Pirmaujančios U15 diviziono turnyro lentelėje „Žalgiris-MRU“ futbolininkės turi 31 tašką, vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusios „Bitės“ yra surinkusios 30.