Merginų Elitinės Lygos (MEL) U17 ir U15 čempionatuose savaitgalį į kovą stojo abi MFA „Žalgiris“-MRU komandos. MEL U17 čempionate žalgirietės sekmadienį BFA arenoje tik po baudinių serijos 5:4 įveikė Vilniaus MFA „Bitės“ komandą, o pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2. MEL U15 pirmenybėse šeštadienį žalgirietės svečiuose 7:0 (1:0) įveikė „Kauno Žalgirio“ FA komandą.

MEL U17 čempionato rungtynėse žalgirietės pirmavo po Radvilė Kelečiūtės (30 min.) ir Mildos Ivanciūtės (34 min.) įvarčių, tačiau 61 min. varžovės rezultatą sušvelnino, o 90 min. – ir išlygino. Tiesa, baudinių serijoje taiklesnės buvo MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės, tad papildomas taškas atiteko žalgirietėms.

MEL U15 dvikovoje MFA „Žalgiris“-MRU į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje, kai 11 metrų baudinį realizavo Grytė Vaisbrodė. Antrame kėlinyje futbolininkė pasižymėjo dar du kartus, taip pat du įvarčius pridėjo Andrėja Jusiūtė, po vieną – Elena Ostrauskaitė ir Martyna Ogylbaitė.

Po 7-ojo turo MEL U17 čempionate 14 taškų (per 6 rungtynes) surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda žengia pirmoje vietoje. Tiesa, pirmojo rato finišo tiesiojoje žalgirietes gali aplenkti po 12 taškų turinčios, bet vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusios MFK „Žalgiris“ ir Gargždų „Banga“.

Tuo metu MEL U15 čempionate 14 taškų per 5 rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU lenkia visas varžoves.

Kitas rungtynes MEL U17 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais jau tik kitų metų balandį, o MEL U15 čempionate žalgirietėms liko dar dvi rungtynės: lapkričio 4 d. su Klaipėdos FM ir lapkričio 11 d. – su Utenos „Uteniu“.