Birželio 28 d. pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ įvyko „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų ceremonija.

Jos metu buvo pagerbtos geriausios kiekvieno diviziono sezono komandos, asmeninius prizus gavo ir geriausios savo pozicijų žaidėjos.

Taures, medalius ir asmeninius prizus atsiėmė ir MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės, treneriai bei vadovai.

Merginų elitinės lygos U15 divizione jungtinė MFA „Žalgiris“ ir FK „Jonava“ komanda per 12 rungtynių surinko 23 taškus ir užėmė trečią vietą.

Tuo metu Merginų elitinės lygos U17 divizione MFA „Žalgiris“-MRU per 12 rungtynių surinko 34 taškus ir užtikrintai iškovojo pirmąją vietą.

Geriausiomis MEL U17 diviziono žaidėjomis buvo išrinktos žalgirietės Ineta Šukštulytė ir Karolina Jasaitytė. Įdomu, kad 13 įvarčių pirmenybėse pelniusi Ineta buvo pripažinta geriausia čempionato vartininke, o 7 kartus pasižymėjusi Karolina – geriausia gynėja.

Šį sezoną MFA „Žalgiris“-MRU komandų apdovanojimų kraitį papildė ir jauniausios žalgirietės, triumfavusios Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) vykdytame 2021‒2022 m. sezono Lietuvos mergaičių čempionate.

Šiose 8×8 formato varžybose rungtyniavo 2009 metais gimusios ir jaunesnės žaidėjos. Po 18 sužaistų rungtynių aukso medalius iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU (52 taškai), sidabro – Klaipėdos FM ( 42 t.), bronzos – Vilniaus MFA „Bitės“ B (41 t.) komandos.

Asmeniniais prizais buvo įvertintos – Ieva Kaminskaitė (geriausia vartininkė) ir Grytė Vaisbrodė (geriausia saugė).

Sveikiname visas žalgirietes ir linkime dar sėkmingesnių startų 2022-2023 m. sezone.