Birželio 27 dieną „Vilnius Grand Resort“ komplekse buvo surengta „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos geriausių komandų apdovanojimų ceremonija.

Merginų elitinės lygos 4-ame sezone pirmą istorijoje čempionišką dublį užfiksavo dvigubą aukso medalių porciją iškovojusios MFA „Žalgiris“-MRU U15 ir U17 ekipos. U15 divizione 32 taškus per 12 rungtynių surinkusios žalgirietės aplenkė jungtinę „FC Džiugas-FK Babrungas“ komandą ir Vilniaus „MFA Bitės“ ekipą, o U17 pirmenybėse už 43 taškus per 16 dvikovų surinkusių žalgiriečių liko Utenos „Utenio“ ir MFK „Žalgiris“ futbolininkės. Šiame sezone MEL čempionatuose iš viso kovojo 16 komandų ir 365 žaidėjos.

Žalgirietės atsiėmė ne tik komandinius apdovanojimus, bet ir asmeninius prizus: Laura Grucytė buvo išrinkta geriausia MEL U15 diviziono sauge, o Kotrynai Maželytei atiteko geriausios MEL U17 diviziono gynėjos titulas, o Austėja Petkevičiūtė buvo išrinkta geriausia MEL U17 čempionato puolėja.

Jaunuosius žaidėjus pasveikino ir apdovanojimus įteikė LFF generalinė sekretorė Rita Bagdonienė, LFF III viceprezidentė Diana Jonaitienė, vaikinų U15 ir U21 rinktinių treneris Tomas Ražanauskas, LMFA prezidentas Artūras Vitalijus Krukis, LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis, LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas bei „Samsung Electronics Baltics“ viešųjų ryšių atstovė Eglė Tamelytė.

Komandų futbolininkams, treneriams ir atstovams buvo įteikti medaliai, individualūs trofėjai bei remėjų dovanos. „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos laureatai džiaugėsi įteiktomis „Samsung Galaxy Buds2“ ausinėmis bei išmaniaisiais laikrodžiais „Samsung Galaxy Watch4“. „Hummel“ įsteigė dovanų kuponus geriausioms žaidėjoms.