Birželio 23-iąją Šventupėje finišavo WU-13 čempionatas, kuriame žalgirietėms teko žaisti dėl kelialapio į pusfinalio rungtynes. Intelektualų ir technišką žaidimą demonstravusios žaliai baltos visgi nerealizavo savo progų ir nusileido Klaipėdos FM merginoms, kurios ir pateko į kovą dėl medalių.

Nepaisant nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių finaliniame 8-nete žalgirietės užsitikrino 5-6-ąją vietas iš visų Lietuvos komandų. Trenerė Aistė Griciūtė džiaugiasi merginų pasirodymų ir pažymi, jog viskas dar priešakyje:

“Žvelgiant į visą sezoną ir į situaciją, kuri užklupo visą pasaulį, rezultatas nėra prastas. Anaiptol, šiame amžiuje ir žaidimo formate 8×8 treniruočių ir rungtynių metu didžiausią akcentą skyrėme techniniam išpildymui, t.y. pirmam lietimui, perdavimui, atsidengimui, kūno pozicijai prieš priimant ir atiduodant kamuolį, taip pat užbaigimo į vartus technikai. Be šių akcentų, stengėmės žaisti kaip komanda, dalindamiesi kamuoliu ir, manau, tai puikiai pavyko.

Merginos nusipelnė pagyrų dėl pademonstruotos žaidimo kokybės ir dėl to, kokiu požiūriu treniravosi ir varžėsi lemiamose dvikovose. Na, bet su mažuoju formatu jau finišavome, o nuo kito sezono keliamės į didįjį futbolą, 11×11 formatą, kur laukia nauji, bet įdomūs iššūkiai. Visgi, pagrindinis akademijos tikslas ruošti aukšto meistriškumo sportininkes, kurios galėtų realizuotis ne tik klubiniame lygmenyje, bet ir prisidėti prie Lietuvos rinktinių rezultatų.” – konstatavo A. Griciūtė.

Nuo 2021 metų antrosios pusės startuoja nauji jaunimo pirmenybių formatai. Kaip šį, taip ir ateinantį sezoną vyks 2009 m. ir jaunesnių mergaičių čempionatas 8×8 formatu, startuos dar vienas Merginų Elitinės lygos sezonas 11×11, sudarantis 2007 m. ir jaunesnių žaidėjų pagrindą. Taip pat atsiras naujoji WU17 merginų elitinė lyga, kurioje varžysis dabartinės elitinės lygos žaidėjos, kurių pagrindą sudaro 2005 m. ir jaunesnės.