Birželio 12-ąją Klaipėdoje sužaistos 2009 metų gimimo žaidėjų Lietuvos mergaičių čempionato nukeltos II rato rungtynės, po kurių paskelbtos čempionato prizininkės.

LMFA Valdybos birželio 8 dienos sprendimu, šį čempionatą nuspręsta užbaigti po dviejų ratų bei pagal surinktus komandų taškus ir užimamą vietą turnyrinėje lentelėje paskelbti prizininkus.

Į nugalėtojų titulą pretendavo Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU bei Klaipėdos FM komandos. Vilnietės uostamiestyje įrodė savo pranašumą, rezultatu 2:1 įveikdamos klaipėdietes bei 5:1 pranokdamos „Bangą“. Žalgirietės per 14 rungtynių iškovojo 12 pergalių, pasiekė vienerias lygiąsias bei pelnė 37 taškus.

Klaipėdos FM galutinėje įskaitoje liko antros su 32 taškais, o bronzos medaliai atiteks Ukmergės SC ekipai. Į ketvirtą vietą pakilo Vilniaus MFA „Bitės“, Klaipėdoje 3:0 nugalėjusios „Bangą“ bei sužaidusios 2:2 su klaipėdietėmis.

Rezultatyviausios žaidėjos

1. Kotryna Pociūtė (Klaipėdos FM)

2. Meda Grikytė (MFA „Žalgiris“)

3. Ugnė Bakaitė (Ukmergės SC)

4. Ugnė Jusevičiūtė (MFA „Žalgiris“)

5–6. Miglė Sinkevičiūtė (FA „Utenis“) ir Monika Suščinskytė (MFA „Žalgiris“)

7. Gerda Auksutytė (FK „Jonava“)

8–10. Andrėja Jusiūtė (MFA „Žalgiris“), Andrėja Tamošauskaitė (FK „Banga“) ir Milana Vasiljeva (MFA „Bitės“).

Geriausiųjų žaidėjų trofėjus atsiėmė dvi MFA “Žalgirio” – MRU futbolininkės.

Geriausia saugė: Andrėja Jusevičiūtė

Geriausia vartininkė: Grytė Vaisbrodė

Komanda buvo apdovanota ne tik auksiniais medaliais, taurėmis ir geriausiųjų žaidėjų prizais, bet gavo ir pagrindinio Lietuvos futbolo rėmėjo Hummel prizą: 650 eurų čekį naujam inventoriui įsigyti.