LMFA I lygos Pietų-Rytų grupės 10 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa penktadienį Alytaus „Dainavos“ progimnazijos stadione 6:0 (4:0) įveikė vietos SRC-MFK komandą ir iškovojo devintą pergalę iš eilės. Šiose rungtynėse po du įvarčius pelnė Barbara Antonovič ir Irūna Blaškytė, po kartą pasižymėjo Elinga Pampuškaitė ir Gytė Ulenskaitė.

Alytuje pergalės pamatus žalgirietės paklojo per pirmas 30 minučių. Jau 5 min. MFA „Žalgiris B“-MRU ekipą į priekį išvedė E. Pampuškaitė, o nuo 21 iki 30 minutės viešnių iš Vilniaus pranašumą tiksliais smūgiais įtvirtino B. Antonovič, I. Blaškytė ir G. Ulenskaitė.

Išsiveržusios į priekį žalgirietės šiek tiek sumažino apsukas, tačiau šeimininkėms pakurstyti intrigos didesnių progų nesuteikė. Alytiškių situaciją dar labiau komplikavosi kai 68 min. iš aikštės buvo pašalinta SRC-MFK ekipos žaidėja Aurelija Lugauskienė. Pasinaudojusios kiekybine persvara MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės surengė dar dvi rezultatyvias atakas ir galutinai įtvirtino savo pranašumą.

Pirmame čempionato rate vykusi komandų tarpusavio dvikova baigėsi žalgiriečių pergale 16:0. Du įvarčius Alytuje pelniusi MFA „Žalgiris B“-MRU kapitonė B. Antonovič konstatavo, kad šį kartą rungtynės pareikalavo daugiau jėgų ir fizinio paruoštumo. „Kadangi į Alytų atvykome be atsarginių žaidėjų, žinojome, kad turime žaisti protingai, tinkamai paskirstyti jėgas. Per pirmą pusvalandį susikrovėme solidžią persvarą, o baigiantis rungtynėms pasinaudojome varžovių futbolininkės pašalinimu ir pelnėme dar du įvarčius. Manau, kad ir 6 įvarčiai yra pakankamai geras pasiekimas, įrodantis mūsų pranašumą“, – konstatavo 14 įvarčių šį sezoną jau pelniusi B. Antonovič.

Nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU pirmenybėse laimėjo visas devynerias rungtynes ir surinkusi 27 taškus LMFA I lygos Pietų-Rytų grupėje užtikrintai žengia pirmoje vietoje. 6 taškus surinkusi Alytaus ekipa Pietų-Rytų grupėje užima penktą vietą.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais spalio 11 d., svečiuose su Vilniaus MFK „Žalgiris“ ekipa.

STATISTIKA

Alytaus SRC-MFK – MFA „Žalgiris B“-MRU 0:6 (0:4)

Įvarčiai: 5 min. E. Pampuškaitė, 21 ir 77 min. B. Antonovič, 25 min. G. Ulenskaitė, 30 ir 76 min. I. Blaškytė.

Įspėjimas: 49 min. A. Lugauskienė (Alytaus SRC-MFK).

Pašalinimas: 68 min. A. Lugauskienė (Alytaus SRC-MFK).

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Elinga Pampuškaitė, Saulė Uždavinytė, Barbara Antonovič, Mantė Alminaitė, Irūna Blaškytė, Emilija Luščinskaja, Gytė Ulenskaitė, Paula Saulėnaitė, Ineta Šukštulytė.