LMFA I lygos Pietų-Rytų grupės 9 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa penktadienį LEU stadione 3:1 (0:1) įveikė „Utenos Utenio“ komandą ir iškovojusios aštuntą pergalę iš eilės užsitikrino grupėje pirmą vietą.

Dvikova su antrą vietą Pietų-Rytų grupėje užimančia Utenos komanda prasidėjo ne pačia smagiausia gaida. Jau 6 min. rezultatyviausia viešnių žaidėja Kamilė Medvedeva pelnė įvartį ir žalgirietės pirmą kartą šį sezoną atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Be to, tai buvo vos antras praleistas įvartis LMFA I lygos pirmenybėse šį sezoną.

Žalgirietėms prireikė beveik valandos, kad įrodytų savo pranašumą. 62 min. po eilinės MFA „Žalgiris B“-MRU atakos kamuolį į savus vartus nukreipė uteniškė Deimantė Bikutė, o dar po šešių minučių Kotryna Levčukaitė tiksliu smūgiu nuginklavo „Utenos Utenio“ vartininkę Augustę Cvetkovaitę ir išvedė savo komandą į priekį.

82 min. trečią – ir paskutinį įvartį rungtynėse pelnė MFA „Žalgiris B“-MRU puolėja Ineta Šukštulytė. Beje, tai buvo 13-as Inetos įvartis LMFA I lygos pirmenybėse. Tiek pat įvarčių ir „Utenos Utenio“ puolėjos K. Medvedevos sąskaitoje.

Pirmame čempionato rate vykusi komandų tarpusavio dvikova baigėsi žalgiriečių pergale 3:0.
Nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU šį sezoną laimėjo visas aštuonias rungtynes ir surinkusi 24 taškus LMFA I lygos Pietų-Rytų grupėje užima pirmą vietą. Tuo metu po trijų metų pertraukos į I lygą sugrįžusios Utenos futbolininkės iškovojo šešias pergales, patyrė tris nesėkmes ir surinkusios 18 taškų žengia antroje vietoje.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais rugsėjo 30 d., svečiuose su Alytaus SRC-MFK ekipa.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris B“-MRU – „Utenos Utenis“ 3:1 (0:1)

Įvarčiai: 62 min. D. Bikutė (į savus vartus), 68 min. K. Levčukaitė, 82 min. I. Šukštulytė; 6 min. K. Medvedeva.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Emilija Kaziul (78 min. Elinga Pampuškaitė), Saulė Uždavinytė, Barbara Antonovič, Mantė Alminaitė, Irūna Blaškytė, Emilija Stefanovič, Agnė Juozulynaitė, Paula Saulėnaitė (46 min. Kotryna Levčukaitė), Ineta Šukštulytė. Atsargoje: Kotryna Maželytė, Karolina Jasaitytė, Gytė Ulenskaitė.