„Topo centras Euronics moterų I lyga“ nugalėtojų titulą ginanti Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU komanda pirmose sezono rungtynėse net 7:0 (3:0) sutriuškino Telšių „Džiugas“ ekipą. Tris įvarčius nugalėtojoms pelnė sostinės ekipos naujokė Justina Blaževičiūtė, po vieną pridėjo Aivė Andriuškevičiūtė, Glorija Rozenkovič, Fausta Matuzevičiūtė ir Laura Grucytė.

Praėjusiame sezone MFA „Žalgiris B“-MRU ir „Džiugas“ I lygos finalinėse rungtynėse grūmėsi dėl aukso. Tada pranašesnės buvo žalgirietės, 5:0 įveikusios Telšių futbolo atstoves ir po metų pertraukos susigrąžinusios nugalėtojų titulą.

Naują sezoną nuo 2-ojo pirmenybių turo pradėjusios žalgirietės jau pirmose rungtynėse įrodė, kad ir šiais metais sieks neužleisti pozicijų. Rungtynėse su „Džiugu“ jau 25 min. po dviejų J. Blaževičiūtės ir vieno A. Andriuškevičiūtės įvarčio MFA „Žalgiris B“-MRU pirmavo 3:0. Antrame kėlinyje šeimininkės neleido suabejoti savo pranašumu, įmušė dar keturis įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Debiutiniu „hettriku“ mače su savo buvusia komanda prisistatė MFA „Žalgiris B“-MRU naujokė J. Blaževičiūtė. 14-metė futbolininkė pernai žaidė būtent Telšių „Džiugo“ gretose ir I lygoje pelnė 10 įvarčių.

Neprisvilo debiutas ir naujam MFA „Žalgiris B“-MRU treneriui Vadim Carabetchi. 29-erių specialistas iš Moldovos į Vilnių atvyko iš Anglijos.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais balandžio 12 d., kai „Topo centras Euronics moterų I lyga“ 3-iame ture susitiks su Vilniaus FK „Žalgiris“ ekipa.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris B“-MRU – Telšių „Džiugas“ 7:0 (3:0)

Įvarčiai: 2, 25 ir 73 min. J. Blaževičiūtė, 14 min. A. Andriuškevičiūtė, 60 min. G. Rozenkovič, 81 min. F. Matuzevičiūtė, 88 min. L. Grucytė.

Įspėjimai: 29 min. L. Zakarauskaitė, 75 min. S. Vaitkevičiūtė, 78 min. L. Radžiūtė (visos „Džiugas“).

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Justina Blaževičiūtė, Ugnė Slankauskaitė (42 min. Emilija Gerasimova), Laura Grucytė, Barbara Antonovič (60 min. Emilija Stefanovič), Milda Ivanciūtė, Radvilė Kelečiūtė, Aivė Andriuškevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Neda Klezaitė (60 min. Glorija Rozenkovič), Patricja Penkauskaite (70 min. Fausta Matuzevičiūtė).