LMFA I lygos pirmojo atkrintamųjų varžyvų etapo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU penktadienį Širvintose 6:0 (4:0) nugalėjo Vilkaviškio FK „Šešupė“-„M City“ ekipą. Nugalėtojoms du įvarčius pelnė komandos kapitonė Barbara Antonovič, po vieną pridėjo Kotryna Maželytė, Karolina Jasaitytė, Dija Marija Laniauskaitė ir Adrija Skudutytė.

Trečiojo iš eilės LMFA I lygos nugalėtojų titulo siekiančios žalgirietės šį sezoną laimėjo visas žaistas rungtynes ir septynių komandų Pietų-Rytų grupėje užėmė pirmą vietą. Tuo metu Šiaurės-Vakarų regione rungtyniavusios FK „Šešupė“-„M City“ futbolininkės tarp aštuonių komandų buvo ketvirtos.

Nors varžovių gretose žaidė ir šį sezoną su FK „Vilnius“ ekipa moterų A lygoje sėkmingai rungtyniaujanti Dovilė Dockaitė, bet 21 įvartį I lygos varžybose pelniusi 18-metė futbolininkė pralautži MFA „Žalgiris B“-MRU gynybos nesugebėjo. Jau 4 min. sostinės ekipos kapitonė B. Antonovič nuginklavo viešnių vartininkę Aureliją Gulbinaitę ir išvedė savo komandą į priekį. Netrukus tiksliais smūgiais pasižymėjo MFA „Žalgiris B“-MRU žaidėjos K. Maželytė ir K. Jasaitytė, o aikštės šeimininkių persvarą 34 min. įtvirtino Dija Marija Laniauskaitė.

Pačioje antro kėlinio pradžioje B. Antonovič pelnė penktą rungtynių įvartį, tad po pertraukos solidų pranašumą turėjusios žalgirietės šiek tiek sumažino žaidimo tempą. Vis dėlto, nors „Šešupė“-„M City“ futbolininkės antrame kėlinyje taip pat surengė kelias pavojingas atakas, bet joms pasižymėti nepavyko, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo 81 min. šeštą įvartį pelniusi A. Skudutytė.

„Rungtynės praėjo sklandžiai, pavyko išpildyti visas iškeltas trenerio užduotis, todėl ir žaidimo kokybė buvo atitinkama. Nors rezultatas tikrai gan solidus, tačiau buvo ir daugiau nerealizuotų progų. Kita vertus, varžovės antrame kėlinyje taip pat turėjo bent dvi šimtaprocentines progas, tačiau mūsų vartininkė Ineta Šukštulytė parodė savo gebėjimus ir varžovėms pasižymėti neleido“, – po rungtynių teigė B. Antonovič.

Du įvarčius šiose rungtynėse pelniusi MFA „Žalgiris B“-MRU kapitonė padidino savo tikslių smūgių kraitį iki 16.

Šiaurės-Vakarų regione pirmą vietą užėmusi Ukmergės SC komandą 2:3 nusileido Pietų-Rytų grupės ketvirtoje vietoje finišavusiai FK „Vilnius B“ ekipai, Utenos „Utenis“ 3:0 įveikė Telšių FC „Džiugas“ ekipą, o Kauno rajono FC „Hegelmann B“ išplėšė pergalę 1:0 prieš Vilniaus MFK „Žalgiris“ komandą.

Spalio 28 d. LMFA I lygos pusfinalyje MFA „Žalgiris B“-MRU susitiks su FC „Hegelmann B“, o „Utenis“ susigrums su „Vilnius B“.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris B“-MRU – Vilkaviškio FK „Šešupė“-„M City“ 6:0 (4:0)

Įvarčiai: 4 ir 47 min. B. Antonovič, 16 min. K. Maželytė, 19 min. K. Jasaitytė, 34 min. D. M. Laniauskaitė, 81 min. A. Skudutytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ineta Šukštulytė, Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Mažėlytė, Emilija Kaziul (58 min. Elinga Pampuškaitė), Karolina Jasaitytė (46 min. Paula Saulėnaitė), Emilija Stefanovič, Mantė Alminaitė, Saulė Uždavinytė, Barbara Antonovič, Adrija Skudutytė, Irūna Blaškytė. Atsargoje: Patricja Penkauskaitė, Kotryna Levčukaitė, Gytė Ulenskaitė.