LMFA I lygos Pietų-Rytų zonos pirmenybėse dalyvaujanti Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. 4 turo rungtynėse penktadienį išvykoje žalgirietės 3:0 (2:0) įveikė „Utenos Utenio“ komanda. Pirmame kėlinyje tiksliais smūgiais pasižymėjo Karolina Jasaitytė ir Irūna Blaškytė, antrame įvartį pridėjo ir po keitimo aikštėje pasirodžiusi Elinga Pampuškaitė.

Po ketverių metų pertraukos į Uteną sugrįžusios MFA „Žalgiris“-MRU dublerės nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą ir jau 7 minutę Karolina Jasaitytė išvedė žalgirietes į priekį. Tai buvo antras 16-metės futbolininkės įvartis LMFA I lygos pirmenybėse.

Nors ir po įmušto įvarčio iniciatyva priklausė viešnioms iš Vilniaus, bet turėtą žaidybinę persvarą įtvirtinti pavyko tik kėlinio pabaigoje. 40 min. I. Blaškytė tiksliu smūgiu užbaigė gražią žalgiriečių kombinaciją, tad po pirmo kėlinio MFA „Žalgiris B“-MRU pirmavo 2:0. 17-metei žalgirietei tai buvo jau trečias rezultatyvus smūgis I lygos varžybose.

Antro kėlinio pradžioje sostinės ekipos persvarą dar labiau padidino E. Pampuškaitė. 48 min. Gytę Ulenskaitę pakeitusi 15-metė futbolininkė po 4 minučių pasiuntė kamuolį į „Utenio“ vartininkės Augustės Cvetkovaitės ginamus vartus ir pelnė komandos trečią, o savo antrą įvartį čempionate.

Abiejų komandų treneriams atlikus keitimus žaidimas apsilygino, tačiau rimtesnių progų pasižymėti futbolininkės neturėjo, tad rezultatas išliko nepakitęs.

Iškovojusios ketvirtą pergalę ir surinkusios 12 taškų žalgirietės įsitvirtino pirmoje LMFA I lygos Pietų-Rytų zonos turnyrinės lentelės pozicijoje, o antrą nesėkmę patyrusios „Utenos Utenio“ futbolininkės su 6 taškais užima trečią vietą.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU komanda žais birželio 10 d., kai savo aikštėje priims Alytaus SRC-MFK ekipą.

„Utenos Utenis“ – MFA „Žalgiris B“-MRU 0:3 (0:2)

Įvarčiai: 7 min. K. Jasaitytė, 40 min. I. Blaškytė, 52 min. E. Pampuškaitė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Augustina Šalkauskaitė, Karolina Jasaitytė (46 min. Saulė Uždavinytė), Emilija Stefanovič (67 min. Emilija Luščinskaja), Kotryna Maželytė, Mantė Alminaitė, Ugnė Slankauskaitė, Barbara Antonovič (62 min. Paula Saulėnaitė), Judita Traubaitė, Irūna Blaškytė, Gytė Ulenskaitė (48 min. Elinga Pampuškaitė), Ineta Šukštulytė. Atsargoje: Austėja Petkevičiūtė, Agnė Juozulynaitė.