Sekmadienį LMFA A lygos 11 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU komanda susitiks su Utenos „Utenio“ ekipa. Tai bus pirmosios žalgiriečių rungtynės A lygoje po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos.

Paskutinį kartą Lietuvos čempionato rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU komanda žaidė birželio 6 dieną. Tada žalgirietės savo aikštėje 6:0 įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkes. Pirmoje sezono dalyje sostinės ekipa per 10 rungtynių surinko 22 taškus ir po dviejų čempionato ratų žengia antroje A lygos turnyro lentelės vietoje. Nuo visas rungtynes laimėjusios Šiaulių „Gintra“ komandos žalgirietės atsilieka 8 taškais, o prieš artimiausias persekiotojas – Gargždų „Bangos“ ir „Kauno Žalgirio“ ekipas turi 9 taškų persvarą.

MFA „Žalgiris“-MRU komanda šiais metais Lietuvos pirmenybėse pelnė 34 įvarčius, o praleido 14. Pagal šiuos statistikos komponentus sostinės ekipa čempionate nusileidžia tik 79 kartus pasižymėjusiai ir vos 2 įvarčius praleidusiai Šiaulių „Gintros“ ekipai.

Tuo metu Utenos „Utenis“ pirmoje sezono dalyje pralaimėjo visas žaistas rungtynes ir kol kas apskritai lieka be taškų. Utenos ekipa per 10 rungtynių įmušė vos 2 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė 73 kartus. Tiesa, net 32 įvarčius uteniškės praleido dviejose akistatose su daugkartinėmis šalies čempionėmis „Gintros“ futbolininkėmis, dar 13 – dvikovose su Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU.

Pirmasis šį sezoną MFA „Žalgiris“-MRU susitikimas kovo 28 d. Vilniaus BFA arenoje baigėsi žalgiriečių pergale 9:0. Tose rungtynėse net penkis įvarčius pelnė žalgirietė Ugnė Lazdauskaitė, du pridėjo Karilė Liužinaitė, po vieną – Greta Markauskaitė ir Ana Cheminava. Antrosios rungtynės Utenoje įvyko gegužės 16 d. Jose 4:0 laimėjusioms žalgirietėms du įvarčius pelnė U. Lazdauskaitė, po vieną – K. Liužinaitė ir A. Cheminava.

Prieš išvyką į Uteną MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Karolis Jasaitis pasidžiaugė, kad po vasaros atostogų sugrįžusios žalgirietės turėjo galimybę kokybiškai pasiruošti antrai sezono daliai. „Turėjome visais atžvilgiais pavykusią treniruočių stovyklą Liepojoje, po to dvi savaites labai intensyviai darbavomės Vilniuje, esu patenkintas visų futbolininkių darbu treniruotėse, dabar svarbiausia, kad rungtynių metu jos parodytų viską, ką gali ir atliktų visas trenerių skirtas užduotis. Mūsų tikslas – ne tik pergalės ir taškai, bet ir kokybiškas žaidimas. Treniruotėse akcentavome žaidimą su kamuoliu, kombinacinį, atakuojančio pobūdžio, kūrybingą futbolą. Norime tai matyti ir oficialiose rungtynėse“, – pareiškė K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Utenos „Utenio“ dvikova centriniame Utenos stadione sekmadienį prasidės 15 val.