Penktadienį LEU stadione MFA “Žalgiris B”-MRU 5:0 įveikė MFK „Žalgiris“-Širvintų SC komandą ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Nugalėtojoms du įvarčius pelnė Agnė Juozulynaitė, po vieną pridėjo Saulė Uždavinytė, Paula Saulėnaitė ir Barbara Antonovič.

I lygos nugalėtojų titulą ginančios MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės, nepaisydamos alinančio karščio, dominavo aikštėje, o MFK „Žalgiris“-Širvintų SC futbolininkės didelėmis pajėgomis gynėsi. Jau 1 min. žalgiriečių ekipos treneriai buvo priversti atlikti keitimą, nes paaiškėjo, kad dėl skausmingo raumens sumušimo rungtynių tęsti negalėjo MFA “Žalgiris B”-MRU ekipos puolėja Žemyna Lekavičiūtė.

Aikštės šeimininkėms prireikė laiko, kad sustyguotų žaidimą ir atrastų spragų koncentruotoje viešnių gynyboje. 14 min. tiksliu smūgiu rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė A. Juozulynaitė, po dvidešimties minučių ji pelnė ir antrą įvartį, tačiau 35 min. buvo priversta paprašyti keitimo.

Antrame kėlinyje MFA “Žalgiris B”-MRU futbolininkės tęsė antpuolius, o priešininkės ir toliau darbavosi gynyboje. Vis dėlto, apsiginti MFK „Žalgiris“-Širvintų SC futbolininkėms nepavyko. 51 ir 54 minutėmis šeimininkėms įvarčius pelnė B. Antonovič, S. Uždavinytė, o 76 min. paskutinį tašką padėjo vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodžiusi P. Saulėnaitė.

Iškovojusi šeštą pergalę ir surinkusi 18 taškų MFA “Žalgiris B”-MRU I lygos Pietų/Rytų regiono pirmenybėse užima pirmą vietą. Antroje vietoje žengia 12 taškų turinti FK “Vilnius B” ekipa, trečią-ketvirtą vietas dalinasi po 9 taškus turinčios Ukmergės SC ir MFK „Žalgiris“-Širvintų SC komandos.

Po šių rungtynių visoms žalgirietėms prasideda vasaros atostogos. Kitas rungtynes I lygoje MFA “Žalgiris B”-MRU žais tik rugpjūčio 6 dieną.

MFA “Žalgiris B”-MRU – MFK „Žalgiris“-Širvintų SC 5:0 (2:0).

Įvarčiai: 14 ir 34 min. A. Juozulynaitė, 51 min. B. Antonovič, 54 min. S. Uždavinytė, 76 min. P. Saulėnaitė.

MFA “Žalgiris B”-MRU: Ineta Šukštulytė, Barbara Antonovič, Greta Jaroševičiūtė (75 min. Paula Saulėnaitė), Karolina Jasaitytė, Agnė Juozulynaitė (35 min. Gytė Ulenskaitė), Emilija Stefanovič, Irūna Blaškytė, Ugnė Slankauskaitė, Erika Šupelytė, Žemyna Lekavičiūtė (1 min. Barbora Žižniauskaitė, 70 min. Kotryna Maželytė), Saulė Uždavinytė. Atsargoje: Martyna Paplauskaitė, Steisė Pesliakaitė, Erika Deventinaitė.