LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono 3 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda trečiadienį savo aikštėje 8:0 (3:0) įveikė Vilniaus MFK „Žalgiris“ ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės. Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo Ineta Šukštulytė, po įvartį pelnė Paula Saulėnaitė, Elinga Pampuškaitė, Barbara Antonovič ir Irūna Blaškytė. Dar vienas įvartis krito po MFK „Žalgiris“ žaidėjos smūgio į savus vartus.

Abi komandos sėkmingai startavo pirmenybėse ir per pirmus du turus iškovojo po dvi pergales: MFK „Žalgiris“ pirmose rungtynėse 4:0 nugalėjo Alytaus SRC-MFK futbolininkes, o antrame mače 1:0 palaužė FK „Vilnius B“ ekipą. Tuo metu LMFA I lygos pirmenybių nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU čempionate kovas pradėjo nelengva pergale 2:0 prieš „Vilniaus“ dublerių komandą, o antrame ture išvykoje net 18:0 sutriuškino Širvintų SC ekipą.

Visgi, lygiavertės kovos tarp dviejų žalgirietiškų komandų nebuvo. Jau 8 min. P. Saulėnaitė tiksliu smūgiu nuginklavo MFK „Žalgiris“ vartininkę Sniežaną Blaževič, o dar po kelių minučių pasižymėjo puolėjos pozicijoje žaidusi I. Šukštulytė. 34 minutę 16-metė futbolininkė pridėjo ir antrą savo įvartį, tad po 45 minučių priekyje 3:0 buvo MFA „Žalgiris B“-MRU komanda.

Po pertraukos žalgirietės ir toliau tęsė varžovių vartų apgultį, tad netrukus šeimininkių pranašumas išaugo: 52 min. po MFA „Žalgiris B“-MRU atakos kamuolį į savus vartus nukreipė Virginija Narbutaitė-Klevinskienė, o dar po kelių minučių įvarčiu džiaugėsi po keitimo aikštėje pasirodžiusi E. Pampuškaitė.

Įpusėjus antram kėliniui apie save priminė I. Šukštulytė. 66 min. tiksliu smūgiu ji oficialiai įformino pirmąjį savo hettriką I lygos varžybose. Paskutinius akcentus šiose rungtynėse sudėliojo B. Antonovič ir I. Blaškytė, 82 ir 88 minutėmis užbaigusios viešnių komandos triuškinimą.

Iškovojusi trečią pergalę MFA „Žalgiris B“-MRU komanda su 9 taškais įsitvirtino pirmoje LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono pirmenybių turnyrinės lentelės pozicijoje. Po 6 taškus turi MFK „Žalgiris“ ir Utenos „Utenis“. Tiesa, uteniškės yra sužaidusios dvejas rungtynes, o 3 ture penktadienį svečiuose susitiks su „Vilnius B“ ekipa.

MFA „Žalgiris B“-MRU kitas LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono rungtynes žais birželio 3 d., kai Utenoje susitiks su vietos „Uteniu“.