Trečius metus iš eilės Lietuvos moterų futsal čempionate dėl bronzos kovojusios Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės sezoną užbaigė pergalinga gaida. Šeštadienį Druskininkuose vykusiose rungtynėse dėl trečios vietos MFA „Žalgiris“-MRU 6:2 (3:2) įveikė FK „Vilkija“ komandą ir iškovojo bronzinius apdovanojimus.

Nugalėtojoms po įvartį pelnė Karilė Liužinaitė, Fausta Matuzevičiūtė, Augustė Andrijevskytė, Gabija Valiukevičiūtė, Vismantė Čereškaitė ir Ineta Šukštulytė. Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Evelina Ščerbavičiūtė, dar vienas įvartis Gabrielės Vasilenko ginamuose MFA „Žalgiris“-MRU vartuose atsidūrė nuo F. Matuzevičiūtės kojos.

Šiose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU komandai negalėjo padėti pagrindinė vartininkė Meda Šeškutė, tuo metu „Vilkijos“ ekipa savo gretose neturėjo Dovilės Dockaitės. Rungtynės prasidėjo žalgiriečių atakomis ir jau 1 min. K. Liužinaitė stipriu smūgiu pelnė pirmąjį įvartį. Išsiveržusios į priekį žalgirietės nemažino apsukų ir toliau atakavo varžovių vartus.

11 min. MFA „Žalgiris“-MRU pranašumą padidino F. Matuzevičiūtė, bet jau po minutės žalgirietės buvo priverstos traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, kai ta pati F. Matuzevičiūtė apmaudžiai nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po įvarčio „Vilkijos“ futbolininkės pradėjo kiek aktyviau žaisti puolime, tuo metu žalgirietėms niekaip nesisekė realizuoti turėtų progų. 16 min. po eilinės nesėkmingos atakos MFA „Žalgiris“-MRU varžovės surengė žaibišką kontrataką ir E. Ščerbavičiūtė rezultatą išlygino.

Visgi „Vilkijos“ futbolininkių džiaugsmą tuoj pat nuslopino gražią žalgiriečių kombinaciją tiksliu smūgiu užbaigusi A. Andrijevskytė, tad po pirmo kėlinio 3:2 pirmavo sostinės ekipa.

Antrame kėlinyje žalgiriečių persvara nekėlė jokių abejonių. 24 min. G. Valiukevičiūtė stipriu smūgiu padidino pranašumą iki dviejų, o po kelių minučių pasižymėjusi V. Čereškaitė – iki trijų įvarčių. MFA „Žalgiris“-MRU ir toliau aktyviai atakavo, kelių puikių progų neišnaudojo Alworonga Debora Stephen Luka, nesisekė ir I. Šukštulytei, bet galiausiai būtent ši žalgirietė nutraukė įvarčių sausrą ir padėjo paskutinį tašką bronzinėse rungtynėse.

MFA „Žalgiris“-MRU Lietuvos futsal pirmenybėse bronzos vertės pergale džiaugėsi antrus metus iš eilės. Pernai Birštone vykusiame mažajame finale žalgirietės taip pat kovojo su Vilkijos futbolininkėmis ir tąsyk laimėjo 6:1.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinėse rungtynėse sekmadienį susitiko FA „Šiauliai“ ir nugalėtojų titulą gynusi Gargždų „Banga“.