Naujam sezonui besirengiančiame MFA „Žalgiris“-MRU klube įvyko vadovų rokiruotė – nuo praėjusių metų kovo mėnesio reprezentacinės Vilniaus moterų futbolo komandos direktoriaus pareigas ėjusį Saulių Mikoliūną pakeitė ilgametis klubo vadovas ir steigėjas Svajūnas Stravinskas.
2013 metais sostinėje MFA „Žalgiris“-MRU klubą įkūręs ir 11 metų jo veiklai dirigavęs S. Stravinskas teigė, kad nors S. Mikoliūnas nusprendė koncentruotis į naujus futbolo iššūkius, bet jis ir toliau liks svarbiu žalgiriečių organizacijos nariu. „Per praėjusius metus Saulius puikiai užsirekomendavo klubo direktoriaus pareigose, savo energija, žiniomis ir profesionalumu jis svariai prisidėjo prie MFA „Žalgiris“-MRU komandų pergalių, tačiau dabar jo laukia nauji iššūkiai. Galima sakyti, kad jis baigė klubo vadovo misiją, bet su moterų futbolu neatsisveikina ir lieka mūsų klubinėje struktūroje “, – teigė S. Stravinskas.
Daugiau nei du dešimtmečius profesionaliai futbolą žaidęs S. Mikoliūnas tašką futbolininko karjeroje padėjo 2023 m. lapkričio 12-ąją, kuomet paskutinį kartą išvedė į aikštę Vilniaus „Žalgirio“ komandą. Daugiau nei 100 rungtynių Lietuvos rinktinės gretose sužaidęs S. Mikoliūnas MFA „Žalgiris“-MRU veiklai dirigavo nuo praėjusių metų kovo. 2024 metais žalgirietės liko per žingsnį nuo A lygos aukso, bet antrus metus iš eilės triumfavo moterų Pirmoje lygoje, bei apgynė čempionių titulus Elitinėse merginų U17 ir U15 lygose. Tuo metu Baltijos moterų lygos pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU užėmė 4 vietą.
Šiais metais MFA „Žalgiris“-MRU pagrindinė komanda tradiciškai dalyvaus Lietuvos moterų A lygos čempionate ir Baltijos moterų lygos pirmenybėse, B komanda startuos moterų Pirmoje lygoje, merginų ekipos varžysis Elitinėse merginų U17 ir U15 lygose.
MFA „Žalgiris“-MRU dėkoja S. Mikoliūnui už produktyvą darbą ir svarų indėlį į profesionalų klubo veiklos organizavimą, bei linki sėkmės pasitinkant naujus futbolo iššūkius!