Klaipėdoje ir Utenoje surengtos Lietuvos mergaičių futbolo čempionato priešpaskutinio turo rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad nugalėtojų titulą užsitikrino Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda.

Atvykusios į uostamiestį MFA „Žalgiris“-MRU ekipos žaidėjos įveikė Klaipėdos FM pagrindinę ir dublerinę komandas, bei pasipildžiusios savo taškų sąskaitą dar 6 taškais, tapo nebepavejamomis. Pralaimėjimo šiame sezone dar nepatyrusios žalgirietės per 16 žaistų rungtynių iškovojo 46 taškus.

Klaipėdos FM pagrindinė komanda įveikė savo dubleres bei Nemenčinės MFK bendraamžes. Nemenčinietės iš uostamiesčio sugrįžo su 3 taškais, nugalėjus Klaipėdos FM B ekipą.

Utenoje sėkmingai finišavo MFA „Bitės“ B komanda, nugalėdama Ukmergės SC ir „Utenio“ bendraamžes. 18 rungtynių sužaidusios vilnietės su 41 tašku dabar užima antrąją vietą ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalius.

MFA „Bitės“ įveikė FA „Utenis“ bendraamžes bei nusileido Ukmergės SC komandai, tokiu būdu užbaigdamos savo pasirodymą čempionate su 31 tašku.

Paskutinis Lietuvos mergaičių futbolo čempionato turas birželio 11-ąja vyks Kaune ir Šventupėje.