Spalio 25-ąją įvyko paskutinieji merginų elitinės lygos turai, iš kurių vieną namų stadione rengė ir MFA “Žalgiris” – MRU komanda. Vilnietės čempionate žengė be pralaimėjimų, savo bendraamžes įveikdavo užtikrintais rezultatais ir iki paskutiniosios dvikovos buvo prasileidusios tik vienąsyk.

Tačiau žalgiriečių vienvaldystę ir pergalių seriją pristabdė praėjusių metų MEL čempionės – Kauno “Žalgirio” FA komanda, kuri iki šiol čempionate nedėkingai rikiavosi paskutinėje lentelės vietoje. Be keturių pagrindo žaidėjų žaidusios vilnietės neatsilaikė prieš kaunietes ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 1:4 (0:1).

Paskutiniąją dešimtį kritę trys įvarčiai į žalgiriečių vartus pritemdė viltis iškovoti rungtynėse taškų. MFA “Žalgirio” komandoje vieninteliu meistrišku smūgiu nuo kampinio vėliavėlės pasižymėjo Kotryna Maželytė.

Nepaisant pirmojo pralaimėjimo čempionate, žalgirietės išsaugo pirmąją poziciją ir didžiausią teigiamą įmuštų ir praleistų įvarčių santykį. V-ojo turo rungtynės buvo paskutinės šioje sezono pusėje, tad merginos į MEL grįš tik po žiemos pertraukos.