Rugsėjo 6-ąją Lietuvos moterų A lygą anonsavo 14-ąjį turą, kuriame visos čempionato komandos 13:00 laiku vykdė susitikimus.

Tądien kovą dėl aukščiausių pozicijų turnyrinėje lentelėje pratęsė ir MFA “Žalgiris” – MRU futbolininkės, kurių laukė atkakliai rungtynėms nusiteikusios Utenos “Utenio” merginos.

Rungtynių pradžioje abi komandos dominavo aikštės centre ir siekė kuo greičiau persilaužti ir propaguoti savo žaidimo tempą ir stilių. Tokia kibi kova truko iki pirmojo įvarčio, kuris įkrito 13-ąją minutę į šeimininkių vartus po Ugnės Lazdauskaitės atkyvaus žaidimo priekinėje linijoje. Po kelių minučių sekė ir 2-asis įvartis, kai Dorotėja Aidukaitė stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinę vartų konstrukcijos dalį. Kėliniui keliaujant link pabaigos žalgiriečių dominavimas tęsėsi, o dar vieną įvartį pasiuntė gynėja Greta Markauskaitė po Anos Cheminavos tikslaus kampinio pakėlimo į baudos aikštelę.

Antrasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo. “Utenis” ieškojo savo šansų išleisdamas ilgais perdavimais puolėjas už “Žalgirio” gynėjų linijos, tačiau ten visus kamuolius sėkmingai rinkosi vartininkė Dominyka Vaiginytė.

Tuo tarpu, antrajame kėlinyje žalgirietės apsukų nemažino ir tęsė savo žaidimą, kuriame pelnė papildomus 5 įvarčius. Čia ir vėl individualiais reidais varžoves gąsdino U. Lazdauskaitė, sykį prasiveržė ir tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė kapitonė Laura Ruzgutė. Paskutinįjį rungtynių akcentą uždėjo naujoji komandos legionierė Kristina Kozub, kurios ilgas perdavimas varžovių vartininko aikštelės link pasiekė varžovių gynėją, nuo kurios kojos nesėkmingas atsimušęs kamuolys krito į “Utenio” vartus.

Taip žalgirietės šventė užtikrintą pergalę rezultatu 8:0 ir toliau neapleidžia ambicijų išlaikyti II-ąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Kitas moterų A lygos susitikimas įvyks Gargždų miesto stadione, kur rugsėjo 13-ąją lauks Gargždų FK “Banga” futbolininkės.