Šeštadienį Druskininkuose nuskambės paskutinis Lietuvos moterų futsal čempionato akordas. Nuleidžiant pirmenybių uždangą dalyvaus ir Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės. Bronzinės vertės dvikovoje žalgirietės susitiks su FK „Vilkija“ komanda.

MFA „Žalgiris“-MRU pusfinalyje 2:8 nusileido FA „Šiauliai“ futbolininkėms, o „Vilkijos“ žaidėjos 0:8 turėjo pripažinti nugalėtojų titulą ginančios Gargždų „Bangos“ pranašumą. Beje, pernai lemiamame Lietuvos moterų futsal čempionato etape taip pat susiklostė analogiška situacija, tik tąsyk žalgirietės pusfinalyje po baudinių serijos nusileido „Bangai“, o Vilkijos futbolo atstovės pralaimėjo Šiaulių komandai.

Prieš metus Birštone vykusiose finalinėse čempionato kovose MFA „Žalgiris“-MRU užtikrintai 6:1 (2:0) įveikė FK „Vilkija“ komandą ir iškovojo bronzinius apdovanojimus. Tose rungtynėse tris įvarčius pelnė Karilė Liužinaitė, po kartą pasižymėjo Dovilė Dockaitė ir Barbara Antonovič, o vieną įvartį į savus vartus įmušė „Vilkijos“ žaidėja. Varžovėms vienintelį įvartį pačioje rungtynių pabaigoje įmušė Gabija Diškevičiūtė.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilkija“ turėjo progą pasimatyti ir šiais metais. Sausio 7 dieną Vilniuje vykusiose antrose Pietų-Rytų regiono grupės rugntynėse žalgirietės 10:3 sutriuškino FK „Vilkija“ ekipą. Tame mače nugalėtojoms po tris įvarčius pelnė Maya Musaskaya ir K. Liužinaitė, po vieną pridėjo B. Antonovič, Augustė Andrijevskytė, Vismantė Čereškaitė ir Alworonga Debora Luka.

Kalbėdamas apie šeštadienį vyksiančią bronzinę dvikovą MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Donatas Gražulis teigė, kad svarbiausia – tinkamai įvertinti varžoves ir nusiteikti rimtai kovai. „Tai, kad mes pernai laimėjome bronzines rungtynes, ar nugalėjome varžoves šiais metais, nereiškia, kad laimėsime ir šį kartą. Jei galvosime, kad bronzos medaliai jau yra mūsų, pasekmės gali būti labai rimtos. Žinau, kad tai skamba labai nuobodžiai, bet šeštadienį privalome į aikštę žengti nusiteikusios labai rimtai kovai, turime nuo pirmų minučių žaisti iš visų jėgų, su maksimalia koncentracija ir atsidavimu. Tai kas buvo pernai, ar prieš mėnesį, dabar neturi jokios reikšmės. Tikiu, kad galimybė antrus metus iš eilės užbaigti čempionatą pergale ir su medaliais įkvėps futbolininkes kovai, bet taip pat neabejoju, kad varžovės irgi nori medalių ir pergalės lengvai neatiduos. Tačiau viskas priklauso nuo mūsų nusiteikimo. Jei išvengsime nereikalingų klaidų ir išnaudosime savo progas – galėsime džiaugtis dar vienu smagiu čempionato finišu“, – konstatavo D. Gražulis.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinio etapo rungtynės vyks šeštadienį Druskininkuose. MFA „Žalgiris“-MRU ir „Vilkijos“ rungtynės LSC sporto komplekse „Druskininkai“ prasidės 12 val., o finalinė FA „Šiauliai“ ir Gargždų „Bangos“ dvikova startuos 15 val.