Dabartinės Lietuvos moterų futbolo A lygos lyderės MFA „Žalgiris-MRU“ futbolininkės du artimiausius savaitgalius žais su principinėmis varžovėmis kovoje dėl aukščiausių titulų – Šiaulių „Gintros“ komanda. Šį sekmadienį, gegužės 19 dieną, 12.30 val. sostinėje, Žvėryne esančiame Lietuvos sporto centro stadione, prasidės Baltijos moterų futbolo lygos rungtynės, o kitą sekmadienį, gegužės 26 dieną, 12 valandą tame pačiame stadione vyks Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato dvikova.

Baltijos lygoje dalyvaujančios abi Lietuvos komandos žengia greta: po dvejų sužaistų rungtynių ir vilnietės, ir šiaulietės turi po 3 taškus – iškovota viena pergalė ir patirtas vienas pralaimėjimas. Tad šio sekmadienio rungtynės gali lemti, kuri iš ekipų kils aukštyn, o kuri liks ketvirtoje vietoje. Taip pat 3 taškus turi ir Estijos „Saku Sporting“ komanda.

„Topo centro-Euronics“ A lygos turnyro lentelėje „„Žalgiris-MRU“  žengia pirmas. Vilnietės po 6 rungtynių turi 15 taškų, varžovių rezultatas – toks pat, tačiau žalgirietėms aukštesnę vietą lemia geresnis įvarčių santykis. „Žalgiris-MRU“ į varžovių vartus jau įmušė 40 įvarčių, o praleido tik 2: abu sykius vilniečių vartininkę nuginklavo būtent „Gintra“ pirmose tarpusavio rungtynėse.

Prieš savaitę Lietuvos čempionate daugkartines nugalėtojas 2:0 įveikė  „FK Transinvest“ – tai buvo pirma šiauliečių nesėkmė šį sezoną ir pirmas pralaimėjimas nuo 2017 metų rudens.

„Mes pasirengę per šias dvi savaites dar du sykius įveikti „Gintrą“. Kito plano ir kitokių tikslų net neturime – kovosime maksimaliai, nes „Žalgirio-MRU“ tikslai abiejuose turnyruose – patys aukščiausi, – sako ekipos vyriausiasis treneris Bogdanas Lukashenko. – Aišku, prieš rungtynes abiejų komandų šansai vienodi, 50:50, tačiau psichologinė mūsų ekipos nuotaika tikrai gera. Labai džiaugiuosi merginų darbu treniruotėse, visos yra sveikos, o ambicijų mūsų ekipai tikrai nestinga. Esame maksimalistai, esame ir Lietuvos čempionato lyderiai – tos pirmos vietos tikrai nenorime užleisti. O Baltijos šalių čempionate tikslai – maksimalūs. Todėl sieksime tik pergalės. Dviejų pergalių iš eilės. Su trenerių štabu turime paruošę ir planą A, ir planą B, ir planą C. Labai tikimės, kad merginos įvykdys tai, ką esame numatę ir ką esame paruošę. Nors abu turnyrai tik neseniai prasidėjo, mes nesiveliame į matematiką – reikia iš kiekvienų rungtynių pasiimti po tris taškus: žinome tų taškų vertę ir sieksime maksimumo. Aš 100 procentų tikiu savo žaidėjomis. Svarbiausia, kad jos irgi patikėtų savimi bei komanda – tai atneš mums pergalę“.

Visus „Žalgiris-MRU“ ir futbolo gerbėjus kviečiame palaikyti žalgiriečių į Lietuvos sporto centro stadioną: gegužės 19 dieną 12.30 val., gegužės 26 d. – 12 val.