2023 m. sezone daugkartines Lietuvos vicečempiones Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkes į kovą ves naujas vyriausias treneris. Nuo 2019 m. vidurio su pajėgiausia Vilniaus miesto moterų futbolo komanda dirbęs Karolis Jasaitis atsisveikino su ekipa ir karjerą tęs „Utenos Utenio“ klube.

40-metis futbolo specialistas su MFA „Žalgiris“-MRU ekipa 2019 metais iškovojo aukso medalius LMFA Pirmoje lygoje, o 2020-2022 metais tris kartus iš eilės moterų A lygoje finišavo ant sidabrinio laiptelio. „Su komanda dirbau ketvirtą sezoną, trečią kartą iš eilės laimėjome A lygos sidabrą, tačiau skirtingai nei ankstesniais sezonais, šį kartą kova dėl vicečempionių titulo tęsėsi iki finalinio paskutinių sezono rungtynių švilpuko. 2020 metais prieš paskutinį pirmenybių turą jau žinojome, kad turime sidabrą, pernai antrą vietą užsitikrinome ketvirto rato pradžioje, o šiais metais dėl sidabro teko grumtis iki pat galo. Nors kova buvo labai sunki, bet esu tikras, kad mes antrą vietą užėmėme absoliučiai pelnytai“, – pasibaigus 2022 metų sezonui konstatavo K. Jasaitis.

Sėkmingas K. Jasaičio darbas su MFA „Žalgiris“-MRU neliko nepastebėtas. Jis buvo pripažintas geriausiu 2021 ir 2022 metų moterų futbolo treneriu, 2022 m. buvo paskirtas Lietuvos merginų (iki 17 metų) rinktinės vyriausiuoju treneriu, o šiais metais vadovaus Lietuvos merginų (iki 19 metų) rinktinei.

K. Jasaičio sutartis su MFA „Žalgiris“-MRU komanda baigėsi praėjusių metų pabaigoje, o nauja savo karjeros stotele buvęs žalgiriečių strategas pasirinko „Utenos Utenio“ klubą.

Atsisveikindamas su buvusiomis savo auklėtinėmis K. Jasaitis dėkojo už bendrą darbą ir linkėjo sėkmės. „Manau per šiuos metus pasiekėme tikrai gerų rezultatų ir turite didžiuotis savimi. Tariu didelį AČIŪ visoms futbolininkėms ir treneriams Vytautui Lukšai bei Aistei Griciūtei, ir linkiu kuo didžiausios sėkmės ateityje“, – kalbėjo K. Jasaitis.

Savo ruožtu, MFA „Žalgiris“-MRU dėkoja K. Jasaičiui už nuoseklų ir svariomis pergalėmis paženklintą darbą bei linki sėkmės tolesnėje trenerio karjeroje.

Naujam sezonui žalgirietes toliau ruoš treneriai V. Lukša ir A. Griciūtė. Artimiausias išbandymas MFA „Žalgiris“-MRU komandos laukia jau vasario mėnesį. Lietuvos moterų futbolo asociacija patvirtino Žiemos taurės turnyro nuostatus ir tvarkaraštį. Šiemet turnyre pasirodys Šiaulių FK „Gintra“, Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU, FK „Vilnius“ ir Kauno rajono FC „Hegelmann“. Pačios pirmos rungtynės bus sužaistos vasario 11 dieną, o ypatingą Lietuvai dieną – kovo 11-ąją – įvyks du paskutiniai susitikimai ir apdovanojimų ceremonija. Beveik visos rungtynės vyks Marijampolės „Hikvision“ manieže, tik MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ akistata vasario 26 dieną turėtų įvykti sostinės Pilaitės manieže.

2021 metais surengtame pirmajame Žiemos taurės turnyre MFA „Žalgiris“-MRU iškovojo sidabro, o pernai – bronzos medalius.