Jau 9-ą pergalę Lietuvos merginų Elitinės lygos U17 divizione iškovojusios MFA „Žalgiris-MRU“ futbolininkės yra labai arti šalies čempionių titulo.

Vilnietės 6:0 sutriuškino Klaipėdos FM auklėtines ir, likus vienerioms čempionato rungtynėms, turi 29 taškus.

Nuo pat pirmųjų susitikimo minutę aikštės šeimininkės įrodinėjo, kad jos pasiryžusios pasiimti 3 taškus už pergalę. Iki pertraukos net tris sykius pasižymėjo Justina Blaževičiūtė (5, 27 ir 31 min.). 60-ą dvikovos minutę po Andrėjos Jusiūtės įvarčio rezultatas tapo jau 4:0, o 75-ą minutę aikštėje po keitimo pasirodžiusiai Martynai Ogylbaitei apšilimo, atrodo, net nereikėjo – jau po dviejų minučių ji įmušė savo pirmą įvartį šiose rungtynėse, o 84-ą minutę padėjo tašką – 6:0.

Dabar „Žalgiris-MRU“ po 11 rungtynių turi 29 taškus, 10 susitikimų sužaidusi „FK Žalgiris“ komanda atsilieka 5 taškais. Paskutines rungtynes „Žalgiris-MRU“ U17 komanda žais birželio 16 dieną – savo aikštėje čempionato lyderės išmėgins jėgas su „Bičių“ ekipa. Tačiau dar vieną Lietuvos čempionių titulą jos gali užsitikrinti jau trečiadienį, gegužės 29 dieną, kai vyks „Bičių“ ir „FK Žalgiris“ akistata: jeigu „FK Žalgiris“ neiškovotų pergalės, MFA „Žalgiris-MRU“ jau žinotų, kad iš pirmos turnyro lentelės pozicijos jų niekas nebeišstums.