Jau trečiajį Vasario Sekmadienį iš eilės vykusiame Žiemos Taurės turnyre Vilniaus miesto MFA “Žalgirio” – MRU komanda dar sykį įrodė savo pranašumą, įveikusios Šiaulių FK “Gintra-ŠSG” komandą rezultatu 4:0.

Žalgirietės nuo pat rungtynių pradžios stengėsi kontroliuoti žaidimo eigą ir ritmą, o tą bedarant – artėti prie varžovių vartų ir sukurti aštresnių atakų. Visgi, progų susikurti ir grasinti šiauliečių vartams buvo kur kas mažiau nei žaidžiant prieš Kauno FA ar “Uteniu”. Drausmingai gynusios savo linijas varžovės iškart ieškodavo progų kontratakuoti, o greita jų puolamoji grandis buvo įtraukusi į aktyvesnį darbą ir naująją “Žalgirio” vartininkę. Į peržiūrą atvykusiai ukrainietei Albinai Femchenko pavyko ne tik puikiai įsilieti į komandos žaidimą, bet ir susidoroti su oponenčių keliamais gaisrais.

Nepaisant kėblesnio varžovo, žalgirietės nesustojo nuolat kūrusios, o tai ir leido priartėti prie įvartinių situacijų. Komandą į priekį išvedė Marijos Galkinos ir Karilės Liužinaitės tendemas, kai po juvelyrinio centro saugės perdavimo į tarpą tarp gynėjų, K. Liužinaitei liko tik pasiųsti kamuolį į vieną iš vartų kampų.

Dar du pirmojo kėlinio įvarčiai buvo sukurti iš identiškų situacijų, tik ten jau madas demonstravo “Žalgirio” puolimo lyderė Ugnė Lazdauskaitė.

Antrasis kėlinys kontrolės prasme buvo panašus į pirmąjį, tačiau pakeitus didžiąją dalį žaidėjų tikslumo ir kūrybinės laisvės kiek pritrūko. Vienintelį įvartį antroje pusėje po meistriško smūgio iš už baudos aikštelės pelnė Erika Šupelytė.

Karilė Liužinaitė patvirtina faktą, jog jauna ir veržli šiauliečių ekipa buvo kol kas rimčiausias varžovas Žiemos Taurėje:

“Rungtynių pradžia buvo tikrai nebloga, stengėmės išpildyti trenerio nurodymus, tai nulėmė 3 greitus įvarčius. Vėliau šiektiek atsipalaidavome, toliau kontroliavome rungtynes, tačiau nebesukūrėme daug rezultatyvių atakų. Pačios Šiaulių komandos žaidimas buvo kovingesnis nei kitų pogrupio komandų, tai sukėlė truputi daugiau sunkumų siekiant pergalės.” – komentavo K. Liužinaitė.

Trečioji pergalė iš eilės užtikrino MFA “Žalgirio” – MRU vietą pusfinalyje, kuriame laukia Lietuvos moterų A lygos bronzininkės – Kauno FK “Žalgirio” merginos. Kitame pusfinalyje susirungs abi Šiaulių ekipos: FK Šiaulių “Gintra-universitetas” prieš FK “Gintra-ŠSG”.