Kauno Dariaus ir Girėno stadione trečiadienį per Lietuvos ir Islandijos nacionalinių rinktinių rungtynes buvo įteikti prizai geriausioms šių metų aukščiausios moterų lygos komandoms ir geriausioms futbolininkėms.

Čempionato rėmėja UAB „Spark Energy Baltic“ įsteigė piniginius prizus visiems klubams, juos įteikė LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Trečius metus iš eilės Lietuvos moterų A lygoje antrą vietą užėmusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda atsiėmė sidabro medalius ir 5000 eurų vertės „Spark Energy“ čekį.

Čempionių taurė ir 7000 eurų vertės čekis atiteko 21 kartą savo istorijoje pirmą vietą užėmusiai Šiaulių futbolo klubo „Gintra“ komandai, bronzos medalius ir 4000 eurų vertės čekį atsiėmė FK „Vilnius“ futbolininkės.

Neliko be prizų ir kitos A lygos komandos: debiutantėms Kauno rajono FC „Hegelmann“ ir Joniškio FK „Saned“ komandoms už atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas atiteko 3000 ir 2000 eurų vertės „Spark Energy“ čekiai, o šeštoje vietoje likusi Gargždų FK „Banga“ sulaukė 1000 eurų vertės paguodos prizo.

Individualūs apdovanojimai buvo įteikti ir geriausioms čempionato žaidėjoms. Komandų vyriausiųjų trenerių ir kapitonių balsai lėmė, kad geriausia 2022 m. A lygos puolėja buvo išrinkta rezultatyviausia MFA „Žalgiris“-MRU komandos futbolininkė Erika Šupelytė. 19-metė žalgirietė per 20 rungtynių pelnė 7 įvarčius.

Geriausia čempionato vartininke buvo pripažinta Greta Lukjančukė (FK „Saned“), geriausia gynėja tapo Milda Liužinaitė (FC „Hegelmann“), o geriausios saugės titulas atiteko Juditai Sabatauskaitei (FC „Hegelmann“). Tuo metu FK „Vilnius“ atstovė ukrainietė Khrystyna Pereviznyk atsiėmė rezultatyviausios žaidėjos ir geriausios A lygos legionierės prizus.