Šeštadienį vykęs 2009 m. ir jaunesnių mergaičių turas Šventupėje pažymėtas trijomis ir itin rezultatyviomis žalgiriečių pergalėmis!

Aistės Griciūtės ir Anos Cheminavos treniruojama jaunimo komanda II-ojo rato turą pradėjo kur kas užtikrinčiau nei praėjusį. Žalgirietės sėkmingai presingavo varžoves visų rungtynių metu, kibiai gynėsi ir tiksliai skirstė kamuolius į pusiau kraštus. Greitas ir tikslus žaidimas įnešė kokybės su kuria buvo sukurta begalė progų ir iš viso įmušti net 26 įvarčiai ir vos 2 praleisti!

MFA “Žalgirio” WU-11 komandoje sėkmingai atsiskleidė visos į rungtynes vykusios žaidėjos. Na, o labiausiai varžovių gynybines linijas laužė ir į vartų tinklą mušė Meda, Monika, Andrėja, Morta, Grytė, Ugnė, Viltė ir Deimantė!

Šiandien iškovotos trys rezultatyvios pergalės leido žalgirietėms įkopti į pirmąją čempionato vietą ir lygiagrečiai su Klaipėdos FM varžytis dėl auksinės vietos.

Ateinantį savaitgalį Panevėžyje vyks WU-13 čempionato II-asis turas, kurį sėkmingiau bandys  įveikti MFA “Žalgirio” WU-13 komanda.

 

Tuo tarpu, bene svarbiausios sezono rungtynės laukia rytoj, Sekmadienį, 13:00, kuomet MFA “Žalgiris” – MRU komanda sieks įkąsti FK Kauno “Žalgiriui” moterų A lygos dvikovoje.