Praėjusiais metais lyg meteoras į A lygą sugrįžusios Vilniaus moterų futbolo akademijos „Žalgiris“-MRU merginos iškart pasidabino sidabro medaliais.

Galbūt kažkam toks pasiekimas buvo netikėtas, tačiau ne pačioms žalgirietėms.

Darsyk savo jėgą vilnietės įrodė ir LMFA Žiemos taurės turnyre, kuriame nukeliavo iki finalo. Jame vilnietės Šiaulių „Gintrai“ nusileido 2:5, tad „Žalgiris“-MRU vėl turėjo tenkintis antrąja pozicija.

Naujajame sezone prie vicečempionių prisijungė Marija Galkina bei legionierės iš Ukrainos Nadia Veherič bei vartininkė Albina Fomčenko.

„Tik artėjantis čempionatas parodys, kaip mūsų komandos sudėtis atrodys praėjusio sezono kontekste. Šiaip manau, kad kaip komanda mes augame“, – sakė vyriausiasis komandos treneris Karolis Jasaitis.

Praėjusiame sezone MFA „Žalgirio“-MRU futbolininkės labai sėkmingai pasirodė pirmajame rate, antrajame taškų buvo surinkta mažiau, o trečiajame jas kuriam laikui buvo aplenkusios bendravardės iš Kauno.

„Praėjusiame sezone pasiekėme užsibrėžtą tikslą – iškovojome sidabrą, tačiau kova dėl antrosios vietos buvo įnirtinga iki pat paskutinių rungtynių. Šiais metais tikslas yra išlaikyti šią poziciją ir tai daryti kryptingai nuo pat čempionato pradžios, kiekvienose rungtynese įrodant, jog kovojame tik dėl aukščiausių vietų.

Pasipildėme sudėtį keliomis naujomis žaidėjomis, kurios prisideda prie mūsų komandos progresuojančio žaidimo, todėl tikimės, jog šį sezoną demonstruosime dar geresnį žaidimą, augsime kaip komanda ir pasieksime išsikeltus tikslus“, – apie artėjantį sezoną sakė komandos kapitonė Laura Ruzgutė.

Pasiruošimą 2021 metų sezonui žalgirietės pradėjo dar sausio mėnesį. Nuo to laiko komanda vis artėjo prie sportinės formos, kurios geriausia versija turės būti demonstruojama nuo šio sekmadienio.

„Pasiruošimas sezonui vyksta sklandžiai, turime geras treniruočių sąlygas, merginos noriai treniruojasi. Visa tai nuteikia pozityviai. Pats pasiruošimas per daug nesiskiria nuo ankstesnių metų. Tik, kad dėl COVID-19 turime laikytis taisyklių ir saugoti vieni kitus. Labai gaila, kad dėl esamos situacijos negalime sužaisti kontrolinių rungtynių su užsienio komandomis.

Gerai, kad Žiemos taurės turnyras išvis įvyko, buvo gera proga išbandyti žaidėjas naujose pozicijose. Turime ir naujų žaidėjų komandoje, todėl buvo svarbu kuo greičiau jas įtraukti į procesą ir kad jos suprastų ko mes treneriai reikalaujame ir kaip norime žaisti. Tiek klubas, tiek mes patys sau keliame didelius tikslus, o vienas iš jų – pakartoti praėjusių metų rezultatus“, – sakė K. Jasaitis.

Pirmose naujojo sezono rungtynėse MFA „Žalgirio“-MRU ekipa BFA arenoje priims „Utenio“ merginas.