Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU šeštadienį Utenoje sužaodė pirmas moterų A lygos trečiojo rato rungtynes. 14-ojo turo dvikovoje žalgirietės svečiuose net 11:1 (6:1) sutriuškino Utenos „Utenio“ ekipą. 4 įvarčius šiose rungtynėse pelnė naujokė MiaDarden, po 2 pridėjo Maya Musaskaya ir pirmas rungtynes A lygoje šį sezoną žaidusi Gifty Assifuah, po kartą pasižymėjo Luise Yog Atouth, Joy Bokiri ir Žemyna Lekavičiūtė.

Paskutinėse antrojo rato rungtynėse žalgirietės taip pat dviženkliu pranašumu įveikė Joniškio „Saned“ ekipą, tiesa, tose rungtynėse pergalė buvo iškovota rezultatu 11:0, o šį kartą varžovės visgi pelnė garbės įvartį.

Jo autore tapo buvusi MFA „Žalgiris“-MRU žaidėja Karolina Jasaitytė, 40 minutę pasižymėjusi puikiu smūgiu iš tolimos distancijos. Tiesa, tuo metu žalgirietės pirmavo 4:0, o net tris įvarčius futbolininkės pelnė tolimais smūgiais. Dviem įspūdingais šūviais pasižymėjo gynėja M. Musaskaya, varžovių vartininkei pozicinių klaidų neatleido ir G. Assifuah bei L. Yog Atouth.

Beje, po praleisto įvarčio žalgirietės tuoj pat metėsi į puolimą ir iki pertraukos dar spėjo atlikti du tikslius smūgius: 41 min. savo pirmą įvartį naujoje komandoje pelnė M. Darden, o po kelių minučių antruoju įvarčiu atsižymėjo pernai antroje sezono dalyje MFA „Žalgiris“-MRU aprangą vilkėjusi G. Assifuah.

Antrame kėlinyje žalgirietės taip pat nesiilsėjo. Aktyvumu išsiskyrė dar du įvarčius pelniusi M. Darden, po vieną tikslų smūgį pridėjo Ž. Lekavičiūtė ir A lygos debiutantė J. Bokiri.

32 taškus per 13 rungtynių surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda A lygos turnyrinėje lentelėje dalinasi pirma vieta su tiek pat taškų surinkusia Šiaulių „Gintros“ ekipa. Tiesa, šiaulietės yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau. Rungtynes atsargoje dar turi ir 20 taškų surinkusi bei trečią vietą čempionate užimanti FK „Vilnius“ ekipa.

Kitas rungtynes žalgirietės žais rugpjūčio 13 d. LEU stadione su Šiaulių „Gintra“.

Utenos „Utenis“ – MFA „Žalgiris“-MRU 1:11 (1:6)

Įvarčiai: 40 min.K. Jasaitytė; 7 ir 28 min. M. Musaskaya, 11 min. L. Yog Atouth, 39 ir 45 min. G. Assifuah, 41, 61, 67 ir 72 min. M. Darden, 70 min. Ž. Lekavičiūtė, 77 min. J. Bokiri.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė, Kotryna Maželytė, Augustė Andrijevskytė, Maya Musaskaya (65 min. Laura Grucytė), Irūna Blaškytė (65 min. Patricja Penkauskaitė), Ineta Šukštulytė, Žemyna Lekavičiūtė, Joy Bokiri, Luise Yog Atouth, Mia Darden, Gifty Assifuah (65 min. Radvilė Kelečiūtė). Atsargoje: Dominyka Vaigelytė.