Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda A lygos 25-ojo turo rungtynėse sekmadienį susitiks su FK „Vilnius“ ekipa. Tai bus ketvirtasis – ir paskutinis šį sezoną sostinės komandų tarpusavio mačas.

Per pirmas tris tarpusavio akistatas MFA „Žalgiris“-MRU iškovojo dvi pergales, o vienas mačas baigėsi lygiosiomis. Pirmame rate Pilaitės futbolo arenoje žalgirietės 2:0 įveikė savo varžoves, o abu įvarčius nugalėtojoms pelnė Aristelle Luise Yog Atouth. Antrasis mačas LEU stadione baigėsi lygiosiomis 2:2. Tąsyk žalgiriečių gretose pasižymėjo Ana Cheminava ir Laura Ruzgutė, tuo metu vilnietėms po įvartį pelnė Irina Topol ir Mia Leneice Darden. Trečią dvikovą LEU stadione rugsėjo 13 d. užtikrintai 3:0 laimėjo žalgirietės. Du įvarčius nugalėtojoms pelnė Žemyna Lekavičiūtė, vieną pridėjo vasarą iš „Vilniaus“ į MFA „Žalgiris“-MRU stovyklą perėjusi M. Darden.

Pastaroji futbolininkė po dviejų A lygos ratų buvo rezultatyviausia „Vilniaus“ ekipos žaidėja su 9 įvarčiais, bet liepą JAV futbolininkė papildė MFA „Žalgiris“-MRU gretas ir per aštuonerias žaistas rungtynes pelnė dar 12 įvarčių. 14 įvarčių šį sezoną MFA „Žalgiris“-MRU ekipai pelnė L. Atouth.

21 rungtynes A lygos sužaidusi ir 50 taškų surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU ekipa dar prieš kelias savaites užsitikrino eilinį – ketvirtą iš eilės šalies vicečempionių titulą. Su viltimis pakovoti dėl aukso žalgirietės atsisveikino spalio 7 dieną, kai Šiauliuose 0:2 nusileido „Gintros“ ekipai.

Tuo metu „Vilniaus“ futbolininkės tęsia kovą dėl bronzos medalių. 33 taškus per 20 rungtynių surinkusios vilnietės žengia ketvirtoje pozicijoje, o nuo laipteliu aukščiau esančios Kauno raj. FC „Hegelmann“ komandos atsilieka 3 taškais. Paskutinėse rungtynėse FK „Vilnius“ spalio 15 d. savo aikštėje 0:5 nusileido į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje pakilusiai „Gintros“ (50 taškų per 18 rungtynių) ekipai.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ rungtynės sekmadienį BFA arenoje prasidės 17 val.