Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda trečiadienį LEU stadione A lygos 18-ojo turo rungtynėse susitiks su FK „Vilnius“ ekipa. Tai bus trečiasis sostinės komandų tarpusavio mačas šį sezoną.

Pirmos dvi komandų akistatos baigėsi MFA „Žalgiris“-MRU pergale ir lygiosiomis. Pirmame rate Pilaitės futbolo arenoje žalgirietės 2:0 įveikė savo varžoves, o abu įvarčius nugalėtojoms pelnė Aristelle Luise Yog Atouth. Antrasis mačas LEU stadione baigėsi lygiosiomis 2:2. Tąsyk žalgiriečių gretose pasižymėjo Ana Cheminava ir Laura Ruzgutė, tuo metu vilnietėms po įvartį pelnė Irina Topol ir Mia Leneice Darden.

Būtent M. Darden po dviejų A lygos ratų buvo rezultatyviausia „Vilniaus“ ekipos žaidėja su 9 įvarčiais, bet liepą JAV futbolininkė papildė MFA „Žalgiris“-MRU gretas ir per ketverias žaistas rungtynes pelnė dar 8 įvarčius.

Tiesa, paskutinėse MFA „Žalgiris“-MRU rungtynėse M. Darden nedalyvavo, o šalies vicečempionės praėjusį šeštadienį LEU stadione 4:0 nugalėjo Utenos „Utenio“ ekipą. Tose rungtynėse du įvarčius nugalėtojoms pelnė Gifty Assifuah, po vieną pridėjo Anna Dallakyan ir Joy Bokiri.

Tai buvo 13-oji žalgiriečių pergalė per 17 rungtynių. Po šio laimėjimo 41 tašką turinti MFA „Žalgiris“-MRU padidino atotrūkį nuo antroje vietoje esančios Šiaulių „Gintros“ iki 6 taškų, tačiau šiaulietės yra sužaidusios net keturiomis rungtynėmis mažiau.

„Vilniaus“ futbolininkės paskutines A lygos rungtynes žaidė rugsėjo 10 d. ir savo aikštėje 3:0 įveikė Gargždų „Bangą“. Nugalėtojoms du įvarčius pelnė I. Topol, vieną į savus vartus įsimušė „Bangos“ žaidėja. 27 taškus per 15 rungtynių surinkusi „Vilnius“ ekipa dalinasi 3-4 vietas su tiek pat taškų turinčia Kauno raj. FC „Hegelmann“.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ rungtynės trečiadienį LEU stadione prasidės 17.45 val.