Sekmadienį Lietuvos moterų A lygos čempionato 28 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU Gargžduose susitiks su vietos „Bangos“ futbolininkėmis. Tai bus paskutinė 2023 m. moterų futbolo čempionato dvikova.

Tuo metu A lygoje tai bus ketvirtasis MFA „Žalgiris“-MRU ir „Bangos“ susitikimas šį sezoną. Pirmame rate išvykoje žaidusios žalgirietės laimėjo 4:1, antrame savo aikštėje šventė pergalę 4:0, o trečiame triumfavo 3:0.

Apskritai, Lietuvos čempionate MFA „Žalgiris“-MRU varžoves iš Gargždų įveikė 12 kartų iš eilės, o paskutinį kartą tarpusavio dvikovose „Banga“ pergale džiaugėsi 2020 m. rugsėjo 20 dieną.

Tiek MFA „Žalgiris“-MRU, tiek ir „Banga“ ramiai pasitinka paskutinę sezono dvikovą. 54 taškus per 23 rungtynes surinkusios žalgirietės jau senokai užsitikrino šalies vicečempionių titulą, o 26 taškus turinčios gargždiškės finišuos penktoje pozicijoje.

Pastarąjį kartą MFA „Žalgiris“-MRU A lygoje rungtyniavo lapkričio 5 d., kai svečiuose 5:3 įveikė Kauno raj. „Hegelmann“, tuo metu „Banga“ lapkričio 12 d. svečiuose 2:5 turėjo pripažinti daugkartinių šalies čempionių Šiaulių „Gintros“ pranašumą.

MFA „Žalgiris“-MRU ir „Bangos“ dvikova Gargždų miesto stadione sekmadienį prasidės 13 val.