MFA „Žalgiris B-MRU“ tęsia pergalių seriją: trys laimėjimai iš trijų „Topo centras Euronics“ moterų futbolo pirmojoje lygoje sezoną pergalingai tęsia daugkartinės čempionės MFA „Žalgiris B-MRU“ futbolininkės.

Trečią pergalę iš eilės jos iškovojo, BFA arenoje net 7:0 sutriuškinusios FA „Šiauliai-ŠSG“ ekipą. Beje, šiaulietės iki šios dvikovos buvo tarp turnyro lentelės lyderių: jos irgi turėjo 6 taškus, tiesa, buvo sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Po laimėjimo žalgirietės yra pirmoje turnyro lentelės vietoje – 9 taškai iš tiek pat galimų, be to, Vadimo Carabetchi auklėtinės yra pelniusios 15 įvarčių, o į savo vartus nepraleido nei vieno. Jau pirmo kėlinio viduryje šeimininkės savo pranašumą realizavo dviem iš eilės pelnytais įvarčiais: 20-ą minutę pasižymėjo Aivė Andriuškevičiūtė, 22-ą minutę pirmą iš savo trijų įvarčių įmušė Justina Blaževičiūtė, kuri 36-ą minutę padidino persvarą iki 3:0.

Iš karto po pertraukos viešnioms reikėjo žaidimą vėl pradėti iš aikštės vidurio – 51-ą minutę įvartį pelnė Barbara Antonovič. 63-ą minutę trečią sykį varžovių vartininkę nuginklavo J. Blaževičiūtė, o neatsigavusioms oponentėms dar vieną įvartį po trijų minučių įmušė Milda Ivanciūtė. Tašką rungtynėse padėjo antrame kėlinyje aikštelėje pasirodžiusi Elena Ostrauskaitė, po jos smūgio 82-ą minutę rezultatas tapo 7:0.

Komandos strategas V. Carabetchi po dvikovos džiaugėsi auklėtinių kovingumu: „Rezultatas tikrai neatspindi realios įvykių eigos – tai nebuvo lengvos rungtynės. Pirmos 20 minučių buvo įtemptos, netgi kiek nervingos, tačiau po pirmo įvarčio mūsų merginos nusiramino ir toliau jau žaidė savo žaidimą. Man smagu matyti, kad komanda mokosi: bandau žaidėjoms įdiegti angliško futbolo stilių, matau jų norą mokytis, adaptaciją prie pokyčių. Pavyzdžiui, kai kurios futbolininkės žaidžia keliose pozicijose, ir tai duoda matomą naudą – ir pačios futbolinnkės tampa universalesnės, ir varžovėms sunkiau prieš mus kovoti. Potencialo komanda tikrai turi: leidžiame į šią komandą integruotis ir jaunesnėms žaidėjoms, vakar debiutavo viena U15 komandos narė. Bet aš sakiau komandai, jog ši dvikova – tai jau ne jaunimo lygos rungtynės, reikia nusiteikti, reikia pasiruošti ir kovoti visas 90 minučių. Man smagu, kad komanda progresuoja, patinka merginų požiūris į darbą“, – po dvikovos sakė treneris.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B-MRU“ žais gegužės 11 dieną, išvykoje vilnietės susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“, kuris trečiame ture sužaidė lygiosiomis 0:0 su FK „Saned B“ komanda. Kėdainietės turi 4 taškus.