Lietuvos moterų A lygos I-asis ratas pamažu bėga į pabaigą. Po intensyvios varžybų savaitės, MFA „Žalgiris“ – MRU išlaikė trijų iš eilės pergalių seriją ir tikisi ją pratęsti Gargžduose iki keturių.

Namuose, LEU stadione, sunkiai, bet be papildomos dramos, įveiktas Utenos „Utenis“ rezultatu 3:1. Nors du įvarčiai antrajame kėlinyje krito nuo 11 metrų atžymos, kuriuos realizavo Ugnė Lazdauskaitė, tačiau rezultatas, anot „Žalgirio“ trenerių yra dėsningas.

Žalgirietėms įsibėgėti ir pagauti savo žaidimo ritmo neleido greitos ir kibios varžovių pražangos, kurios tęsėsi visų rungtynių metu. Teisėjui propagavus tokį žaidimo stilių, vilnietėms netrukdomai veržtis į baudos aikštelę nepavyko. Su tolimesniais smūgiais ir skersais perdavimais pavojingiausios zonos link, užtikrintai tvarkėsi „Utenio“ vartininkė.

Visgi, savos progos vilnietės išlaukė, kai po Lauros Ruzgutės perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartų tinklą nukreipė laiku ir vietoje buvusi Karilė Liužinaitė.

Antrasis kėlinys buvo toks pat klampus kaip ir pirmasis. Varžovės ir toliau demonstravo tikėjimą savo jėgomis ir vedamos pozityvių emocijų, keliose atakose susikūrė progų prie „Žalgirio“ vartų.

Tačiau dvi klaidos iš vartininkės ir gynėjos pusės, leido vilnietėms pasižymėti nuo 11 metrų atžymos, kurias šaltakraujiškai realizavo naujoje, puolimo, pozicijoje įsitvirtinusi U. Lazdauskaitė.

Gynėjos Gretos Markauskaitės teigimu, rungtynės klostėsi sunkiai dėl praėjusių sunkių rungtynių:

„Mano nuomone, sunkiai sekėsi išpildyti gerą žaidimą, nes praeitos rungtynės prieš Kauno komandą buvo sunkios tiek emociškai, tiek fiziškai. Vis dar jautėsi nuovargis, todėl buvo sunku įsilieti į gerą žaidimą prieš „Utenio“ komandą. Ir nesvarbu kaip fiziškai mes buvome pavargusios, ar paveiktos emociškai. Žaidėme taip, kaip mums gavosi, o svarbiausia – iškovojome pergalę.“ – reziumavo G. Markauskaitė.