Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU sausio 7 dieną sužaidė antras rungtynes 2023–2024 metų sezono Lietuvos moterų salės futbolo čempionate. Pietų-Rytų regiono grupėje žaidžiančios žalgirietės 10:3 (5:1) sutriuškino FK „Vilkija“ ekipą. Priminsime, kad pirmose čempionato rungtynėse žalgirietės 8:1 nugalėjo Marijampolės FC ekipą.

Rungtynėse su Vilkijos futbolininkėmis po tris įvarčius pelnė Maya Musaskaya ir Karilė Liužinaitė, po vieną pridėjo Barbara Antonovič, Augustė Andrijevskytė, Vismantė Čereškaitė ir Alworonga Debora Luka.

Jau 7 min. MFA „Žalgiris“-MRU pirmavo 2:0 po B. Antonovič ir M. Musaskaya įvarčių, bet 12 min. Dovilė Dockaitė sumažino viešnių atsilikimą iki minimumo. Vis dėlto, dar pirmame kėlinyje K. Liužinaitė ir V. Čereškaitė bendromis pastangomis pelnė tris įvarčius ir padidino šeimininkių persvarą iki 5:1.

Antrame kėlinyje viešnios po D. Dockaitės ir Gabijos Diškevičiūtės taiklių smūgių buvo kelis kartus priartėjusios iki trijų įvarčių (2:5 ir 3:6), bet paskutinę rungtynių atkarpą užtikrintai sužaidusios žalgirietės pelnė keturis įvarčius be atsako ir iškovojo pergalę 10:3.

„Smagu, kad įmušėme net 10 įvarčių, bet nelabai smagu, kad tris kartus leidome pasižymėti varžovėms. Artėjant atkrintamosioms varžyboms būtent gynybiniai aspektai įgaus vis didesnę reikšmę, o šios rungtynės parodė, kad gynyboje dar turime tobulinti savo žaidimą. Kita vertus, malonu, kad ilgoka šventinė petraukėlė neišmušė merginų iš vėžių, džiugu, kad metus pradėjome pergale, tik norisi palinkėti, kad futbolininkės nesustotų, kad būtų augimas ir tobulėjimas, kad rungtynių metu aikštėje įgyvendintume tai, prie ko darbuojamės treniruotėse“, – pastebėjo MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Donatas Gražulis.

Kitose Pietų-Rytų regiono grupės komandų rungtynėse FK „Jonava“ 8:1 „Marijampolė City“ ekipą, Marijampolės FC 4:2 įveukę Tauragės SC-MFK komandą. Po dviejų turų Pietų-Rytų regione pirmauja 6 taškus surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU, o Jonavos, Tauragės, Vilkijos ir Marijampolės komandos turi po 3 taškus. Paskutinėje vietoje rikiuojasi abi rungtynes pralaimėjusi „Marijampolė City“.

Šiaurės-Vakarų regiono grupėje pirmauja po dvi pergales iškovojusios Gargždų „Banga“ ir Šiaulių „Gintra“-ŠSG. Po 3 taškus turi FA „Šiauliai“ ir Šiaulių FK „Mamukai“. Tuo metu po dvi nesėkmes patyrusios Plungės Babrungas ir Joniškio „Saned“ žengia turnyrinės lentelės dugne.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais sausio 14 d., kai savo aikštėje priims „Marijampolė City“ futbolininkes.