MFA „Žalgiris“-MRU antradienį išvykoje susitiks su FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ ekipa. Tai bus paskutinės Merginų elitinės lygos (MEL) U17 čempionato pirmojo rato rungtynės.

Per pirmas septynerias čempionato rungtynes savo aikštėje žaidusios žalgirietės iškovojo penkerias pergales (3:0 įveikė Utenos „Utenį“, 5:0 nugalėjo FK „Vilnius“ ekipą, 6:0 sutriuškino Joniškio „Saned“-SC, 3:0 laimėjo prieš Klaipėdos FM ir net 10:0 sutriuškino MFA „Bitės“ komandą), po baudinių serijos 8:7 įveikė Gargždų „Bangos“ ekipą ir 1:2 nusileido MFK „Žalgiris“ futbolininkėms. 17 taškų surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU MEL U17 pirmenybėse užima trečią vietą.

Tuo metu FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ per septynerias rungtynes surinko 7 taškus ir turnyrinėje lentelėje užima šeštą vietą. Panevėžietės iškovojo dvi pergales (2:1 įveikė MFA „Bites“ ir 4:3 nugalėjo „Saned“-SC), po baudinių serijos 3:5 nusileido Gargždų „Bangai“ ir patyrė ketverias nesėkmes (0:5 su FK „Vilnius“, 4:6 su MFK „Žalgiris“, 2:3 su Klaipėdos FM ir 0:6 su FK „Utenos Utenis“).

Per septynerias rungtynes FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ pelnė 13 įvarčių, o praleido 25. Paskutinėse rungtynėse net 10:0 prieš MFA „Bites“ laimėjusių žalgiriečių sąskaitoje – 30 įmuštų ir tik 4 praleisti įvarčiai.

Rezultatyviausiai MFA „Žalgiris“-MRU ekipoje žaidžia 9 įvarčius pelniusi Austėja Petkevičiūtė, 6 tikslius smūgius pirmenybėse atliko Kotryna Levčukaitė, po 4 – Patricja Penkauskaitė ir Gytė Ulenskaitė. Varžovių gretose rezultatyviausiai žaidžia 5 įvarčius pelniusi Toma Tonkūnaitė, 4 kartus pasižymėjo Dominyka Misiūnaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ rungtynės Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione antradienį prasidės 18 val.