2021-2022 m. Merginų Elitinės lygos (iki 17 metų) pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU komanda trečiadienį turėjo susitikti su Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ futbolininkėmis. Deja, čempionių titulą prieš kelis turus užsitikrinusios žalgirietės sostinės LEU stadione varžovių nesulaukė.

Likus kelioms valandoms iki rungtynių pradžios Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ komandos atstovai informavo, kad dėl ligų ir traumų žaisti galėtų vos 9 futbolininkės, tad buvo priimtas sprendimas į Vilnių neatvykti.

MFA „Žalgiris“-MRU apgailestauja, kad nepavyko gražia gaida užbaigti dar vieno puikaus jaunųjų žalgiriečių sezono Merginų Elitinės lygos pirmenybėse. Tiesa, nėra abejonių, kad MFA „Žalgiris“-MRU bus įskaityta pergalė be žaidimo, tačiau visada daug smagiau laimėti aikštėje.

Šį sezoną žalgirietėms liko dar vienas darbas – sudalyvauti Merginų elitinės lygos apdovanojimuose. Birželio 28 dieną pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ bus apdovanotos visos Merginų elitinės lygos U17 ir U15 divizionų komandos prizininkės.

Primename, kad MEL U17 divizione MFA „Žalgiris“-MRU komanda per 11 rungtynių surinko 31 tašką ir užėmė pirmą vietą, o MEL U15 divizione jungtinė MFA „Žalgiris“ ir FK „Jonava“ ekipa iškovojo bronzos medalius.

Sveikiname visas žalgirietes ir jų trenerius su dar vienu sėkmingu, pergalėmis ir medaliais papuoštu futbolo sezonu!