Trečiadienį LMFA I lygos pirmenybių Pietų-Rytų regiono rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU savo aikštėje priims Vilkaviškio „Šešupės“ komandą. Ne vieną sezoną su šia ekipa I lygoje žaidusios žalgirietės šį kartą aikštėje išvys nemažai pažįstamų veidų.

Šį sezoną Vilkaviškio „Šešupės“ I lygos pirmenybėse per trejas žaistas rungtynes iškovojo dvi pergales (8:3 įveikė Nemenčinės MFK ir 5:0 – Švenčionių SC – FA „Utenis“ ekipas), patyrė vieną nesėkmę (0:6 su MFK „Žalgiris“ – Nemenčinės SC) ir surinkusi 6 taškus užima 4 vietą. Pernai „Šešupės“ komanda I lygos čempionate tarp 8 dalyvių užėmė paskutinę – aštuntą vietą. Vilkaviškio futbolininkės per praėjusį sezoną iškovojo tik vieną pergalę, patyrė 13 nesėkmių ir surinko vos 3 taškus. Akistatose su MFA „Žalgiris B“-MRU komanda „Šešupė“ taip pat nežibėjo – pirmame rate pralaimėta 0:16, o antrame – 3:6.

Su Vilkaviškio komanda I lygoje grūdinasi ir grupelė 14-15 metų futbolininkių, dar pernai žaidusių Merginų Elitinės lygos pirmenybėse MFA „Žalgiris“ gretose. Sostinės ekipos vadovo Svajūno Stravinsko teigimu, prieš sezoną buvo priimtas sprendimas dalį jaunųjų žalgiriečių paskolinti „Šešupės“ komandai, kad jos įgytų aukštesnio lygio futbolo patirties. „Manau, kad tai buvo labai vykęs sprendimas, nes ne tik mūsų klubo auklėtinės gavo progą daug ir reguliariai žaisti I lygoje, bet ir „Šešupės“ rezultatai pagerėjo. Teko matyti visas šios komandos rungtynes, ir galiu drąsiai pasakyti, kad tai jau nebėra ta komanda, kurią galima lengvai įveikti“, – teigė S. Stravinskas.

Ryškiausia Vilkaviškio komandos atstovė – nuo 2015 metų šioje ekipoje žaidžianti Dovilė Dockaitė. Praėjusiame sezone I lygoje ši 17-metė futbolininkė pelnė 19 iš visų 24 komandos įvarčių. Ji hettriku pasižymėjo ir paskutiniame susitikime su žalgirietėmis. Beje, pačiai Dovilei MFA „Žalgiris“ taip pat nėra svetima komanda, nes 2018 metais vilkėdama žalią ir baltą aprangą ji žaidė Moterų A lygos pirmenybėse.

Pernai D. Dockutė taip pat dalyvavo A lygos kovose, tiesa jau kaip Gargždų „Bangos“ atstovė, o prieš šį sezoną futbolininkė perėjo į Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ekipos gretas. Nors A lygoje ji kol kas tiksliais smūgiais šį sezoną nepasižymėjo, bet I lygoje per trejas rungtynes jau spėjo įmušti 5 įvarčius. Dar 3 įvarčius „Šešupei“ pelnė 16-metė Adrija Masteikaitė, o iš viso komanda įmušė jau 13 įvarčių.

Savo ruožtu, I lygos nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU komanda čempionate laimėjo visas trejas rungtynes bendru rezultatu 34:2. Paskutinėse rungtynėse praėjusį antradienį žalgirietės 5:2 nugalėjo „FK „Vilnius B“ futbolininkes, ir tai buvo kol kas mažiausiu skirtumu pasiekta pergalė šį sezoną. Rezultatyviausiai MFA „Žalgiris B“-MRU gretose žaidžia 12 įvarčių jau pelniusi Erika Šupelytė, 8 kartus pasižymėjo Adrija Skudutytė, 4 – Ugnė Slankauskaitė, 3 – Žemyna Lekavičiūtė.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir Vilkaviškio „Šešupės“ mačas trečiadienį LEU stadione prasidės 17 val.